2020 lapkričio 15

H. Videmontas: „Buvome geresni, nusipelnėme tapti čempionais“


„Žalgirio“ saugas Hugo Videmontas sezoną užbaigė geriausiai kaip tik įmanoma – jo du įvarčiai padėjo komandai iškovoti čempionų titulą ir taip pat tapti rezultatyviausiu A lygos žaidėju.

„Jausmas žinoma nuostabus. Man tai ypatinga, nes iškovojau pirmą titulą karjeroje. Labai didžiuojuosi komanda, mes to nusipelnėme. Sunkiai dirbome visus metus. Šiandien parodėme, kad esame geresni“, – kalbėjo H. Videmontas.

Rungtynėse su „Sūduva“ jis pirmąjį įvartį įmušė nuo 11 metrų žymos, o antrąjį pelnė perėmęs kamuolį prie vidurio aikštės ir aplenkęs varžovą.

„Pirmas įvartis buvo baudinys, nesugalvojau kur mušti. Todėl pasirinkau pakelti kamuolį, Panenkos stiliuje. Buvo nelengva, nes rungtynės tikrai svarbios. Tačiau šiandien man pavyko. Tai svarbu komandai. Prieš antrą įvartį tikėjausi varžovo perdavimo į šią poziciją. Perėmiau kamuolį, jis mane bandė pasivyti. Tačiau nenorėjau paleisti progos, todėl išsilaikiau ant kojų. Išbėgau prieš vartininką ir pasirinkau teisingai – mušti kairiau“, – apibūdino žaidėjas.

Jis atkreipė dėmėsį, kad dėl atidėtų rungtynių nebuvo lengva ir „Žalgirio“ žaidėjams.

„Buvo nelengva, nes kai kurie žaidėjai metus nematė šeimų. Mums buvo tikrai sunku, kai rungtynės buvo vis atidedamos. Juk virusas nebuvo mūsų problema, o varžovų. Aišku jiems buvo sunku pasiruošti šioms rungtynėms. Mes Išlikome susikaupę, rimtai ruošėmės. Buvome užtikrinti kad laimėsime, nes manau kad esame geresni. Laimėjome ir tai padarėme dideliu rezultatu. Mes nusipelnėme tapti čempionais“, – pabrėžė žaidėjas.

Video