2020 rugpjūčio 11

H. Videmontas – antras pagal naudingumą ture


Lietuvos futbolo A lygos 14-ojo turo rinktinėje atsidūrė vienas „Žalgirio“ žaidėjas – Hugo Videmontas.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas savo žodį tarė vieneriose rungtynėse – įmušė pergalingą įvartį, kuris leido priartėti prie suklupusios „Sūduvos“. H. Videmontas surengė net 7 sėkmingus driblingus bei buvo antras naudingiausias turo futbolininkas – 290 „InStat“ naudingumo balų.

Visa turo rinktinė:

Tadas Simaitis (Vilniaus „Riteriai“): Sostinės komandos vartininkas antrame ture iš eilės sužaidė beveik identiškas rungtynes. T. Simaitis vėl neturėjo galimybės išgelbėti savo ekipos po grubios komandų draugų klaidos, bet akistatos pabaigoje puikiai pavojingose situacijose gelbėjo „Riterius“, kurie iš Panevėžio išsivežė tašką.

Robertas Vėževičius (Gargždų „Banga“): Patyrusiam ukmergiškiui dvikovoje Vilniuje teko sužaisti abiejose pozicijose – R. Vėževičius sėkmingai rungtyniavo tiek dešiniojo krašto gynėju, tiek puolėju. Būtent šis „Bangos“ futbolininkas, kuris buvo pastumtas į priekį, net ir individualiomis pastangomis kėlė daug problemų varžovams. Jo sąskaitoje – 245 „InStat“ naudingumo balai.

Egidijus Vaitkūnas („Kauno Žalgiris“): Dėl Rudinilsono Silvos diskvalifikacijos žalgiriečiui teko pasislinkti į vidurio gynėjo poziciją ir su tuo vilnietis susitvarkė labai sėkmingai. E. Vaitkūnas laimėjo 53 proc. dvikovų (8/15), iš viso perėmė net 10 kamuolių ir tarp vidurio gynėjų surinko daugiausiai „InStat“ naudingumo balų (267).

Rimvydas Sadauskas („Kauno Žalgiris“): Pastaruoju metu ne itin daug rungtyniaujantis kaunietis taip pat puikiai pasirodė mače prieš Marijampolės „Sūduvą“. R. Sadauskas taip pat perėmė 10 kamuolių, už oponentus buvo gerokai pranašesnis dvikovose (12/17, 71 proc.) ir pagal „InStat“ naudingumo balus (259) toje pozicijoje nusileido tik E. Vaitkūnui.

Jurijus Bušmanas („Kauno Žalgiris“): Naudingiausias 14-ojo turo žaidėjas su 296 „InStat“ naudingumo balais buvo būtent šis legionierius iš Ukrainos. J. Bušmanas ne tik sėkmingai gynėsi: kairiakojis futbolininkas realizavo baudinį, atliko 2 „raktinius“ perdavimus ir pirmasis suskubo prie 10 atšokusių kamuolių.

Deividas Šešplaukis („Kauno Žalgiris“): Gana nedaug šiame sezone rungtyniaujantis D. Šešplaukis sužaidė ryškiausią sezono mačą. „Kauno Žalgirio“ atstovas susidūrime su čempionais atliko pirmą šių metų A lygoje rezultatyvų perdavimą bei išprovokavo varžovo pražangą baudos aikštelėje, po kurios buvo pelnytas trečias įvartis.

Linas Pilibaitis („Kauno Žalgiris“): Patyręs žalgirietis vėl labai sėkmingai ir naudingai rungtyniavo aikštės viduryje. Be puikaus pelnyto įvarčio L. Pilibaitis sėkmingai skirstė kamuolius komandos draugams (27/31, 87 proc.) bei surinko 266 „InStat“ naudingumo balus.

Angelis Lezama (Vilniaus „Riteriai“): Aktyviai Panevėžyje rungtyniavęs legionierius iš Venesuelos labai svariai prisidėjo ir savo komandos iškovoto taško. A. Lezama taikliu baudos smūgiu pelnė vienintelį ekipos įvartį, atliko 4 smūgius į vartų plotą bei net 7 taiklius perdavimus į baudos aikštelę.

Philipas Otele („Kauno Žalgiris“): Šis puolėjas iš Nigerijos sužiba akistatose su stipriausiomis A lygos ekipomis. 14-ajame ture Ph. Otele puikiu tolimu šūviu pasiuntė kamuolį į kitos lyderės – „Sūduvos“ vartus. Be to, 251 „InStat“ naudingumo balą surinkęs futbolininkas sėkmingai dalino perdavimus (20/22, 91 proc.).

Jorge Eliasas („Panevėžys“): Pirmą kartą į turo rinktinę buvo išrinktas ir pastarųjų susitikimų Aukštaitijos klubo atakų lyderis. J. Eliasas pelnė išlyginamąjį įvartį, iš viso atliko 5 smūgius link vartų bei išprovokavo 5 varžovų pražangas. Brazilas džiaugėsi trečiuoju įvarčius per pastarąsias ketverias rungtynes.