2021 rugsėjo 17

H. Videmont apie varžovų stiprinimąsi: „Mus tai tik dar labiau motyvuoja“


Hugo Videmont dėl geltonų kortelių praleido rungtynes su „Panevėžiu“, pasibaigusiomis lygiosiomis 1:1, tačiau Vilniaus „Žalgirio“ lyderis kartu su komanda išvyko į Žemaitiją, kur šeštadienio popietę tris taškus bandys įsirašyti mače su Telšių „Džiugu“.

Įdomu tai, kad nuo tada, kai prancūzas atvyko į „Žalgirį“, sostinės klubas žaisdamas su Hugo laimėjo 67 proc. A lygos rungtynių, be Hugo – tik 40 proc.

Kalbėdamas su Marta Gliožaityte laidoje „Žaliai balta diena“ Hugo kalbėjo, jog svarbiausia – vengti pralaimėjimų. Žalgirietis taip pat pakomentavo Keisuke Honda atvykimą į A lygą.

– Hugo, praradome taškus Panevėžyje, nes tavęs nebuvo?

– Žinoma, ne. Mes tikėjomės tokių rungtynių – nėra lengva žaisti su „Panevėžiu“. Jie turi gerų žaidėjų. Nežinau, ar mes praradome taškus ar iškovojome lygiąsias. Vis dėlto serija tęsiasi – jau ilgą laiką nepralaimime. Reikia taip traktuoti.

– Kokia, tavo nuomone, „Žalgirio“ situacija A lygoje – pozityvi ar vis dėl to šiek tiek slidi?

– Pozityvi, be abejo. Kaip ką tik sakiau – labai svarbu rinkti taškus, nepralaiminėti. Ir tai tęsti. Buva gana sunku grįžti į A lygą po Europos turnyrų. Grįžome. Žinau, kad ir šeštadienį prieš „Džiugą“ būsime pasiruošę kautis ir laimėti.

– Matome, kad varžovai stiprinasi, pavyzdžiui, Keisuke Honda atvyko į „Sūduvą“. Kiek tai gali būti svarbus faktorius likusiai sezono daliai?

– Taip, matome, kad komandos kviečiasi gerus žaidėjus – Kaunas pasipildė, „Sūduva“, „Panavėžys“. Tos komandos sustiprėjo, ir mus bus tik sunkiau. Jie laukia, kada galės mus pribaigti.  Žinoma, mus tai tik dar labiau motyvuoja ir mes būsime pasirengę. Jei kalbame apie Hondą, tai taip pat labai svarbu visai lygai, nes pritraukia daug naujų sirgalių, ypač iš Japonijos. Lygai tai tik į naudą.

– Gusto Jaruseviciaus vaidmuo komandoje tapo didesnis – ar tave tai nustebino? Kaip vertini šio jauno žaidėjo progresą?

– Manęs visiškai nenustebino. Kaip tik aptarinėjome su vienu žaidėju, kad Gustas yra pasirengęs mums padėti, ir jis tai įrodė. Džiaugiamės dėl jo, nes jis to nusipelnė. Jis dirba, kovoja, daug nekalba ir duoda mums reikalingą paspirtį. Turi tai tęsti, toliau dirbti. Kaip aš jam sakiau paskutinį kartą: „Užsičiaupk ir dirbk! Tuomet viskas bus gerai“.

– Lietuvoje vyksta pasaulio futsal čempionatas, ar pačiam salės futbolas įdomus?

– Žinoma, aš tik nusivylęs, kad Prancūzijos čia nėra. Manau, kad su šeima nuvyksime pasižiūrėti ketvirtfinalio ar panašiai, jei vyks Vilniuje ir ypač jei žais Portugalija. Taip, patinka. Žinau, kad Tatomirovičius ir Ljubisavljevičius buvo nuėję pažiūrėti Serbijos rungtynių. Nežinau tik rezultato, jie man nesakė…  Bet, žinoma, tai įdomus sportas.

Video