2021 vasario 22

Gynybos grandį sustiprins senegalietis


Lietuvos futbolo čempionas Vilniaus „Žalgiris“ pasipildė dar vienu žaidėju. Komandos gynybos grandį sustiprins gynėjas Elhadji Pape Djibril Diaw.

Vidurio gynėjo pozicijoje žaidžiantis 26 metų senegalietis yra atstovavęs savo šalies rinktinei, žaidė Prancūzijos ir Lenkijos čempionatuose.

D. Diaw į Europą atvyko prieš penkerius metus. Jis iš pradžių trumpai žaidė Belgijos antrajame divizione A.S. „Verbroedering Geel”, o netrukus persikėlė į Kelcų „Korona“.

Lenkijos „Ekstraklasoje“ senegalietis per 3 metus sužaidė 72 rungtynes, įmušė 5 įvarčius.

Vėliau senegalietis iškeliavo į Prancūziją ir atstovavo „Ligue 1“ žaidusiai „Angers“ komandai. Iš jos buvo skolinamas antrajame divizione žaidžiančiam „Caen“ klubui.

D. Diaw yra atstovavęs Senegalo olimpinei (U23) rinktinei, o 2018-2019 metais buvo kviečiamas į Senegalo vyrų rinktinę ir užpernai žaidė kontrolinėse rungtynėse prieš Malį.

Jis tapo aštuntuoju žaidėju, kuris papildė „Žalgirį“ sudėtį lyginant su praėjusiu sezonu.

Komandą šią žiemą naujai papildė gynėjas Joelis Bopesu, saugai Milanas Gamakovas, Ovidijus Verbickas ir Ogenyi Onazi, puolėjas Josipas Tadičius.

Po metų nuomos Pietų Korėjoje į Vilnių taip pat grįžo puolėjas Tomislavas Kišas, o kelis mėnesius su komanda treniravęsis saugas Vilius Piliukaitis pasirašė sutartį ir registruotas komandoje oficialiai.

Pirmąsias oficialias rungtynes „Žalgiris“ šį sezoną žais vasario 27 d. Dvikovą dėl LFF Supertaurės tiesiogiai rodys TV3 kanalas bei TV3.lt.