2022 kovo 6

Gynybą papildė Kazachstano jaunimo rinktinės narys


Lietuvos futbolo čempiono „Žalgirio“ gynybos gretas papildė Kazachstano jaunimo rinktinės narys Dinmuchammedas Kaškenas.

22 metų žaidėjas, trumpiau vadinamas tiesiog Dimašu, neseniai atvyko į Vilnių ir artimiausiu metu prisijungs prie komandos treniruočių.

Praėjusį sezoną jis atstovavo „Aktobe“ klubui. Anksčiau jis yra žaidęs „Kaisar“ komandoje, „Astana“ ir „Žetysu“ jaunimo ekipose.

Karjeros pradžioje D. Kaškenas buvo išvykęs į Ispaniją, kur treniravosi garsiojo Madrido „Atletico“ klubo jaunimo ekipoje, taip pat žaidė Saragosos „Casablanca“ gretose.

D. Kaškenas žaidė visų amžiaus grupių Kazachstano jaunimo rinktinėse, buvo U-19 komandos kapitonas. Pastaruosius pora metų jis atstovavo U-21 rinktinei.

„Žalgirio“ ekipoje jis padės užpildyti išretėjusią centro gynybą. Spragos šioje pozicijoje atsirado prieš kelias savaites: sausio pabaigoje į kitą klubą išvyko Djibrilis Diaw, o Kipras Kažukolovas dėl vasario pradžioje patirtos traumos artimiausiais mėnesiais nerungtyniaus.

D. Kaškenas – aštuntas „Žalgirio“ naujokas šiemet: prie komandos taip pat prisijungė Nicolas Gorobsovas, Donatas Kazlauskas, Fabienas Ourega, Marko Miličkovičius, Petaras Mamičius, Mathias Oyewusi ir Oliveris Buffas.