2021 lapkričio 22

Geriausias spalį A lygoje – H. Videmontas


Geriausiu spalio mėnesio A lygos žaidėju išrinktas žalgirietis ugo Videmontas.

Įspūdingai rungtyniavęs legionierius iš Prancūzijos susumavus tv3.lt portale surengtos apklausos balsus bei žurnalistų ir ekspertų įvertinimus tapo geriausiu spalio mėnesio žaidėju.

Rezultatyviausias „Žalgirio“ žaidėjas tokio pat įvertinimo sulaukė ir birželį.

H. Videmontas per penkerias rungtynes spalio mėnesį pelnė net 5 įvarčius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Žalgirietis iš viso pasižymėjo 4 įvarčiais į Kėdainių „Nevėžio“ vartus bei akrobatišku smūgiu į Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipos vartus.

Šiame „Optibet A lygos“ sezone Vilniaus klubo saugas per 33-ejas yra įmušęs 15 įvarčius ir 13 kartų rezultatyviai asistavęs komandos draugams.

„Kai turi komandos draugų ir trenerio pasitikėjimą, tada gali pademonstruoti puikius pasirodymus. Tam paslapties nėra – darbas, darbas ir dar kartą darbas.

Penktadienį nusipelnėme laimėti, tačiau nesugebėjome pelnyti įvarčio. Nejaučiame spaudimo prieš trečiadienio rungtynes ir kodėl turėtume? Per dvejas rungtynes turime iškovoti bent vieną tašką. Jei keltų dvejonių tokia situacija, geriau tada išvis nežengti į aikštę“, – teigė H. Videmontas.

Rezultatyviausiam praėjusio sezono futbolininkui prizą įteiks „Optibet A lygos“ partneris „7Pack“. Geriausiųjų rinkimus taip pat globoja „Nike“, „Customprocard“ ir „Vaga“.