2022 kovo 16

Gargžduose pergalę nulėmė du įvarčiai pirmajame kėlinyje

Antrą pergalę iš trijų iškovojęs „Žalgiris“ grįžo į Lietuvos čempionato viršūnę. Vilniečiai Gargžduose 2:0 įtikinamai nugalėjo „Bangos“ komandą.

Pirmajame kėlinyje įvarčius pelnė Mantas Kuklys ir Petaras Mamičius.

„Žalgirio“ sudėtyje po paskutinių rungtynių įvyko keturi pasikeitimai. Nuo pradžių rungtynes pradėjo Mantas Kuklys, Gustas Jarusevičius, Saulius Mikoliūnas ir Fabienas Ourega.

Pirmą kartą šiemet rungtynes lauke žaidę žalgiriečiai į priekį išsiveržė 15 minutę – po G. Jarusevičiaus perdavimo varžovų gynėjas nesustabdė kamuolio, šis atiteko M. Kukliui ir patyręs saugas smūgiavo tiksliai į vartų kampą.

21 min. gerą šansą turėjo ir šeimininkai, bet po Shogo Yoshikawa smūgio galva vartus puikiai gelbėjo Edvinas Gertmonas.

Vėliau „Bangos“ vartininkas atrėmė G. Jarusevičiaus, S. Mikoliūno smūgius, galva šalia vartų smūgiavo F. Ourega, o 27 min. krito antrasis įvartis.

Po F. Kyeremeh perdavimo iš dešinio krašto kamuolys atsidūrė kairiajame baudos aikštelės krašte, kur po Petaro Mamičiaus smūgio kamuolys iš pradžių pataikė į virpstą, bet atšoko gynėjui ir šis įmušė į vartus.

Prieš pertrauką F. Ourega ir F. Kyeremeh smūgius atrėmė „Bangos“ vartininkas Kornelijus Smilingis, o šeimininkai turėjo dar vieną šansą, laimei Jeffersonas Reisas mušė pro šalį.

Antrajame kėlinyje „Žalgiris“ daug atakavo, bet vis pritrūkdavo tikslumo. Netiksliai galva mušė J. Tadičius, į neginamus vartus smūgiavęs F. Kyeremeh pataikė į skersinį. Kėlinio viduryje po Nicolas Gorobsovo galingo smūgio apsigynė vartininkas.

Rungtynių pabaigoje geras šansais nepasinaudojo po keitimo aikštėje pasirodę Marko MIličkovičius, Mathias Oyewusi – jų smūgius atrėmė vartininkas, taip pat šalia vartų mušė Jakubas Sylvestras.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais kovo 20 d. namuose su „Riteriais“.