2021 spalio 3

Gargžduose pasiekta užtikrinta pergalė

Užtikrintą pergalę „Optibet A lygoje“ iškovojo Vilniaus „Žalgiris“, 31-ojo turo rungtynėse išvykoje 3:0 (2:0) įveikęs Gargždų „Bangos“ futbolininkus. Tai šeštoji iš eilės „Žalgirio“ pergalė Gargžduose.

„Žalgiris“ dominavo aikštėje nuo pat susitikimo pradžios, per pirmąjį kėlinį apskritai beveik neprisileisdamas „Bangos“ prie savų vartų.

26 minutę „žalgiriečiai“ išsiveržė į priekį. Hugo Videmont pakėlė kampinį, o baudos aikštelėje aukščiau virš kitų pakilo Karolis Uzėla, smeigęs kokybišką smūgį galva.

Vos po kelių minučių Ignui Driomovui teko dar kartą išimti kamuolį iš vartų.

29 minutę Mantas Kuklys puikiai perdavė kamuolį į kraštą H. Videmont’ui, šis nuo galinės linijos atliko perdavimą prie virpsto buvusiam Jakubui Sylvestrui, bet čia į savus vartus kamuolį pasiuntė Mauricio Pinto.

Antrajame kėlinyje „Banga“ žaidė kur kas agresyviau, susikūrė ne vieną progą, tačiau fantastiškai žaidė „Žalgirio“ vartininkas Tomislavas Duka, ne kartą gelbėjęs komandą.

72 minutę „Žalgiris“ rezultatą padidino. J. Sylvestras priėmė aštrų Mario Paveličiaus perdavimą pažeme iš aikštės vidurio ir tiksliai pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą.

„Banga“ turėjo auksinę progą įmušti bei sušvelninti rezultatą, kai 77 minutę Ivanas Tatomirovičius baudos aikštelėje prasižengė prieš Robertą Vėževičių ir buvo skirtas baudinys.

Visgi prie kamuolio stojęs Simonas Urbys nesugebėjo įveikti vėl puikiai sužaidusio T. Dukos. Šis atrėmė ne tik baudinį, bet ir pakartotinį „Bangos“ smūgį.

Rungtynių pabaigoje raudoną kortelę užsidirbo tik 81 minutę aikštėje pasirodęs Milenas Gamakovas.

Pergalė „Žalgiriui“ (56 taškai) leido sumažinti atsilikimą nuo pirmaujančios „Sūduvos“ iki šešių taškų. Tiesa, žalgiriečiai dar turi du mačus atsargoje.