2021 rugsėjo 4

G. Nikonovo ir M. Burbos įvarčiai Armėnijoje

Rugsėjo 3-ąją žalgiriečiai atstovavo Lietuvos jaunimo rinktinėms išvykose. Trys prisidėjo prie pergalės Armėnijoje, o trims nepavyko išvengti nesėkmės Slovakijoje.

Gabrielis Nikonovas ir Motiejus Burba įvarčiais padėjo U-19 rinktinei 4:0 laimėti kontrolines rungtynes Armėnijoje. G. Nikonovas įvartį po aukštai pasiųsto kamuolio iš krašto ir buvo pakeistas 74 minutę. M. Burba antru bandymu realizavo savo uždirbtą 11 metrų baudinį ir žaidė visas rungtynes. Po keitimo 74 min. aikštėje pasirodė Ervinas Vilkaitis.

Lietuviai ir armėnai antrą kartą tarpusavyje išbandys jėgas sekmadienį.

Lietuvos U-21 rinktinė rezultatu 1:3 svečiuose nusileido Slovakijos komandai. Vilius Piliukaitis, Meinardas Mikulėnas ir Gustas Jarusevičius aikštėje pasirodė po keitimo vienu metu – nuo 69 minutės, kuomet rezultatas buvo 1:2. Nojus Stankevičius dvikovai registruotas nebuvo.

U-21 rinktinė antradienį Vilniuje priims Ispanijos futbolininkus.