2022 gegužės 20

G. Jarusevičius pirmą kartą pakviestas į vyrų rinktinę


Į Lietuvos vyrų futbolo rinktinės stovyklą pakviesti penki „Žalgirio“ žaidėjai, o pirmą kartą kvietimo sulaukė Gustas Jarusevičius.

Rinktinės treneris Valdas Ivanauskas pasirinko sudėtį birželio 4-14 dienomis vyksiančioms Tautų lygos rungtynėms.

Į treniruočių stovyklą šioms rungtynėms pakviesti žalgiriečiai Edvinas Gertmonas, Saulius Mikoliūnas, Ovidijus Verbickas, Donatas Kazlauskas ir G. Jarusevičius. Pastarasis iki šiol buvo kviečiamas į jaunimo rinktines.

Lietuviai sužais net ketverias rungtynes – birželio 4 ir 7 dienomis Vilniuje susitiks su Liuksemburgo ir Turkijos komandomis, po to pakels sparnus į Farerų salas, kur birželio 11 d. susitiks su šios šalies komanda, o langą užbaigs birželio 14 d. išvykos rungtynėmis Turkijoje.

Rinktinė stovyklą pradės kitą savaitę ir kurį laiką sportuos bei baterijas kraus Druskininkuose, o vėliau persikels į Vilnių, kur pratęs pasirengimą rungtynėms.

Rinktinės treneris Valdas Ivanauskas į išplėstinį rinktinės sąrašą įtraukė daugiau nei 30 futbolininkų. Tarp jų – ir ne vienas U-21 rinktinės narys. Vėliau kai kurie vaikinų rinktinės nariai liks sportuoti ir ruoštis vyrų rinktinės rungtynėms, o kiti prisijungs prie U-21 komandos ir ruošis paskutinei Europos čempionato atrankos kovai su Šiaurės Airijos komanda. Pastarosios rungtynės bus žaidžiamos birželio 7 d. Alytuje.

Pagal LFF.lt informaciją