2022 liepos 2

G. Jarusevičius: „Emocijos rūbinėje prieš Europą bus geros“


Ketvirtą pergalę iš eilės šalies pirmenybėse iškovojusio „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po rungtynių prieš „Hegelmann“ sakė, jog žaisti nebuvo lengva ir turėjo šiek tiek pastabų komandai dėl pabaigos, o saugas Gustas Jarusevičius džiaugėsi sėkmingu komandai ir sau periodu.

„Žalgiris“ penktadienį įveikė „Hegelmann“ ekipą rezultatu 2:1 .

„Pagal tą planą kokį ruošėme daug kas suveikė, bet ne viskas nuėjo iki užbaigimo. Buvo daug pastangų, daug noro, įmušti įvarčiai. Tas gerai. Daug momentų prie savo vartų neturėjome Turėjome pranašumą ir žaidime, ir pagal rezultatą.  Bravo žaidėjams, šiandien žaisti buvo tikrai sunku, labai karšta, o ant dirbtinės dangos tas jaučiasi dar labiau. Dabar mūsų laukia dar daugiau sunkumų, esame Čempionų lygos išvakarėse. Iš to ką ruošėme ateičiai kai kas pavyko, kai kas nelabai, dar yra šiek tiek laiko pataisyti“, – kalbėjo V. Čeburinas.

„Sudėtingos rungtynės. Daug emocijų aikštėje. Buvo tikrai sudėtinga. Įmušėme įvarčius.  Aišku, praleidome, kaip įprasta pabaigoje, sau užsidėjome truputį spaudimo. Bet laimėjome, viskas gerai“, – sakė G. Jarusevičius.

Gerą startą žalgiriečiams užtikrino Renano Oliveiros įvartis 8 rungtynių minutę, o antrajame kėlinyje pasižymėjo Gustas Jarusevičius. Tiesa, įtampa išliko iki pabaigos, nes varžovai 85 min. sušvelnino atsilikimą.

„Kiekvienas įvartis svarbus, greitas įvartis suteikia pasitikėjimo. Po įvarčio susikaupimas buvo geras, ir žaidimas viduryje, ir kraštuose veikė. Tačiau vėliau padarėme klaidų po kampinio, suteikėme varžovams galimybę apsiginti. Varžovai kompaktiškai užsidarė ir paskutinėje stadijoje praradome daug kamuolių, davėme progų įmušti“, – teigė treneris.

G. Jarusevičius antras rungtynes iš eilės žaidė startinėje sudėtyje ir šį kartą pasitikėjimą pateisino pergalingu įvarčiu.

„Atšoko kamuolys, nusimečiau truputį į centrą, mušiau. Tarp kojų nuriedėjo į kraštą – ir viskas. Įvartis – komandos, ne mano. Visi dirbome, visi atsakingi už tą įvartį. Aš tik užbaigiau, – kuklinosi saugas – Praėjusiose rungtynėse truputį jautėsi, kad žaidžiu po pertraukos. Pradžioje buvo kiek sunkiau. Bet dabar jau gerai, šiandien jau tikrai gerai jaučiausi. Karšta, bet tikrai normaliai.“

„Gustas išeina į startinę sudėtį nes treniruotėse parodė jog yra to vertas. Rodome juo pasitikėjimą, tai svarbu. Dar ne viskas jam pavyksta sklandžiai. Tačiau yra didelis noras. Įvartis yra pasekmė to kad neišsijungė, nesustojo. Jis žaidžia aikštėje, gyvena aikštėje. Tai svarbiausia. Linkiu jam sėkmės kaip ir visai komandai“, – teigė V. Čeburinas.

Žalgiriečiai prieš startą Čempionų lygoje iškovojo kelias pergales iš eilės ir įsitvirtino turnyro lentelės viršūnėje.

„Laimėti visada svarbu ir gerai. Dabar laukia nepaprastos rungtynės. Ta pergalė pridės užtikrintumo. Kad galime, mes tam ruošėmės, tą žinome. Pergalė svarbi“, – lakoniškai kalbėjo V. Čeburinas.

„Šitas pergalių periodas – svarbu. Emocijos rūbinėje prieš Europą bus geros. Su papildoma energija eisime į kovą su Kosovo komanda“, – svarstė G. Jarusevičius.

Antradienį „Žalgiris“ žais Čempionų lygos rungtynes svečiuose su Kosovo čempionu „Ballkani“. Liepos 12 d. vyks atsakomosios rungtynės Vilniuje.

Video