2022 lapkričio 25

FK „Žalgirio“ E-taurės finale – lemiamos kovos dėl prizų ir DJ Jovani pasirodymas


Pirmą kartą rengiamame FK „Žalgirio“ E-taurės turnyre artėja kulminacija – sekmadienį sostinės „LOFTE“ įvyks didysis finalas, kuriame žaidėjai kovos dėl pagrindinių prizų, o dalyvius ir žiūrovus užves DJ Jovani.

„Žalgirio“ E-taurės turnyro dalyviai rungiasi kompiuterinio futbolo žaidimo „FIFA 23“ varžybose. Turnyras vyksta ne virtualiai, o dalyviams susitinkant akis į akį gyvai.

Atrankos varžybos susilaukė didelio susidomėjimo ir sutraukė 140 dalyvių. Per du etapus dalyviai varžėsi „O‘Learys“ sporto bare.

Pralaimėtojų nebuvo – visi buvo pakviesti į „Žalgirio“ futbolo komandos rungtynes, susitikti su komandos treneriu Vladimiru Čeburinu, o taip pat išgirsti patarimų iš e-futbolo žaidimo meistrų, kurie atstovauja „Žalgirio“ komandai e-futbolo tarptautiniuose turnyruose.

Vietas didžiajame finale iškovojo 16 žaidėjų. Lapkričio 27 d. Vilniaus „LOFTE“ nuo 15 val. jie pradės aštuntfinalio kovas ir geriausieji žygiuos iki pat finalo.

Pradedant nuo pusfinalio rungtynių, nuo 17 val. 30 min. E-taurės kovos bus transliuojamos tiesiogiai internetu 15min.lt E-sporto namuose ir „Žalgirio“ socialinių tinklų platformose.

Renginio dalyviai ir žiūrovai galės išvysti ypatingą svečią. Savo muzikinį pasirodymą surengs elektroniniams žaidimams pats neabejingas Jonas Nainys, kuris muzikos scenoje žinomas kaip DJ Jovani.

E-Taurės pirmosios vietos laimėtojas iškovos E-taurės trofėjų ir žaidimų kompiuterį, 2 vietos laimėtojas – kėdę žaidimams, 3 vietos laimėtojas – ausines žaidimams.

Varžybų partneris – Vilniaus miesto savivaldybė.

Futbolo klubo „Žalgiris“ projektas „Futbolo klubo „Žalgiris” aukštų sporto rezultatų ir bendruomenės puoselėjimas, išsaugant tradicijas ir vertybes“ bendrai finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės aukšto meistriškumo projektų fondo lėšomis.