2022 lapkričio 28

Finišavo pirmasis „Žalgirio“ E-taurės turnyras

Pirmą kartą surengtas FK „Žalgirio“ E-taurės turnyras finišavo – didžiajame finale paaiškėjo prizininkai.

„Žalgirio“ E-taurės turnyro dalyviai rungtyniavo  „FIFA 23“ varžybose. Turnyras vyko ne virtualiai, o dalyviams susitinkant akis į akį gyvai.

Atrankos varžybos sutraukė 140 dalyvių, jos buvo surengtos per du etapus. Po 8 žaidėjus pateko į didįjį finalą.  Jis surengtas lapkričio 27 d. „LOFTE“. 16 e-futbolininkų rungtyniavo atkrintamosiose varžybose vieno minuso sistema – kiekviena pergalė ar pralaimėjimas buvo lemiamas.

Aštuntfinaliai vyko ypač atkakliai – net penkiose iš aštuonių kovų prireikė baudinių serijos.

Pusfinalio ir finalo rungtynės buvo transliuojamos, prieš jas žiūrovus pradžiugino „ŠokŠok“ studijos merginų šokis, o visų lemiamų dvikovų metu nuotaiką palaikė DJ Jovani muzika.

Pusfinalyje ir finale žaidėjai kovėsi iki dviejų pergalių. „Sterblinekutrute“ 2:1 nugalėjo „Repobi“, o „Mateuzas“ 2:0 įveikė „Kiežą“.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos „Kieža“ (0:2) nusileido prieš „Repobi“. Finalo dvikovoje prireikė trečios lemiamos dvikovos, kurioje „Sterblinekutrute“ pasirodė geriau ir laimėjo dvikovą.

Trims geriausiems prizus įteikė DJ Jovani ir „Žalgirio“ e-futbolo komandos narys „Marinis“.

E-Taurės pirmosios vietos laimėtojas iškovojo pereinamąjį E-taurės trofėjų ir žaidimų kompiuterį, 2 vietos laimėtojas laimėjo kėdę žaidimams, 3 vietos laimėtojas – ausines žaidimams.

Varžybų partneris – Vilniaus miesto savivaldybė.

Futbolo klubo „Žalgiris“ projektas „Futbolo klubo „Žalgiris” aukštų sporto rezultatų ir bendruomenės puoselėjimas, išsaugant tradicijas ir vertybes“ bendrai finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės aukšto meistriškumo projektų fondo lėšomis.