2020 rugsėjo 25

F. Kyeremeh: „Turime laimėti visas likusias rungtynes“


Lietuvos futbolo klubams pabaigus europines kovas visas dėmėsys perkeliamas į vietinį frontą – sekmadienį po ilgos pertraukos grįžta A lygos čempionatas. Lenktynių dėl čempionų titulo finiše Marijampolės „Sūduva“ turi pranašumą prieš Vilniaus „Žalgirį“, tačiau pastarasis vilčių nepraranda.

Turnyro lentelėje „Žalgirį“ nuo „Sūduvos“ šiuo metu skiria du taškai, Marijampolės klubas taip pat turi vienerias rungtynes atsargoje. Iki čempionato pabaigos, neskaitant atidėtos dvikovos tarp „Bangos“ ir „Sūduvos“, lieka keturi turai.

„Žalgiris“ sekmadienį namuose priims „Panevėžio“ komandą, o „Sūduva“ – „Riterius“. Tačiau čempionato favoritų situacija nevienoda. „Sūduva“ Europos lygos rungtyne Suomijoje žaidė ketvirtadienio vakare ir turėjo mažiau poilsio, o „Žalgiris“ iš Norvegijos grįžo prieš savaitę.

Vilniaus klubui teko itin pajėgus varžovas – Norvegijos čempionate rekordiniu tempu „Bodo Glimt“. Žalgiriečiai turėjo gerų šansų, bet savo progomis nepasinaudojo ir buvo nubausti už klaidas gynyboje.

„Rungtynės buvo geros, bet esame nusivylę, nes norėjome nuveikti daugiau, patekti į kitą etapą. Tačiau toks futbolas. Buvo daug gerų dalykų, juos stengsimės išlaikyti, bet turėsime pataisyti tai ką padarėme blogai, kad kitose rungtynėse žaistume geriau. Gerai tai, kad iš sužaistų rungtynių Europoje įgavome patirties.  Turėjome sunkių rungtynių ir tai mums buvo naudinga“, – kalbėjo „Žalgirio“ saugas Francis Kyeremeh.

Legionierius iš Ganos atliko rezultatyvų perdavimą, bet neliko visiškai patenkintas savo pasirodymu. „Turėjau padaryti daugiau. Norėjome laimėti, ir turėjau padaryti daugiau dėl pergalės.  Po rungtynių žiūrėjau daug video, analizavau ką padariau blogai. Tuos aspektus turėsiu pagerinti“, – sakė F. Kyeremeh.

Saugas liepos mėnėsį buvo vienas geriausių „Žalgirio“ žaidėjų, bet rugpjūtį dėl legionierių limito ir trenerių pasirinkimo keliose rungtynėse nežaidė. Į aikštę jis vėl grįžo paskutinėse dvikovose taurės turnyre ir Europos lygoje.

„Dabar grįžau į aikštę ir po truputį atgaunu sportinę formą. Dar reikia sunkiai dirbti, kad kitose rungtynėse žaisčiau geriau“, – vylėsi ganietis.

Būsimą varžovą „Panevėžį“ žalgiriečiai šį sezoną jau įveikė tris kartus. Tačiau F. Kyeremeh nesitiki lengvos akistatos: „Su „Panevėžiu“ jau žaidėme kelis kartus, jie nėra prasta komanda.  Svarbu neatsipalaiduoti, spausti iš savęs daugiau. Nedaryti klaidų gynyboje. Visos komandos dabar patobulėjusios.“

Taškų deficitas lyginant su „Sūduva“ reiškia, jog „Žalgiriui“ liko mažai klaidos galimybių. „Turime žaisti gerai ir laimėti visas rungtynes, nes trokštame užimti pirmą vietą.  Dirbu sunkiai, visi dirba sunkiai, kad laimėtume visas rungtynes. Tikiuosi, kad sezoną baigsime pirmi“, – vylėsi F. Kyeremeh.

„Žalgirio“ ir „Panevėžio“ dvikova vyks sekmadienį, rugsėjo 27 d. nuo 17 val. LFF stadione.

Laikantis LR Vyriausybės nurodymų bilietai į šias rungtynes parduodami tik internetu, o žiūrovų prašome užsiregistruoti savo kontaktinius duomenis.

Primename, jog apsauginės kaukės žiūrovams stadione privalomos, taip pat reikia laikytis bent 1 metro atstumo nuo kitų žmonių, dezinfekuoti rankas. Turintys viršutinių kvėpavimo takų ar panašių ligų požymių bus neįleidžiami į stadioną.

Video