2021 spalio 14

F. Kyeremeh: „Kiekvienai dvikovai turime nusiteikti labai rimtai“


Praėjus vos porai dienų po Lietuvos futbolo rinktinės rungtynių „Žalgiris“ grįžta į A lygos kovas – ketvirtadienį Vilniuje bus žaidžiamos atidėtos rungtynės su Kėdainių „Nevėžiu“.

Pertrauka buvo ypač naudinga dviem žalgiriečiams – po traumų sveikstantys Saulius Mikoliūnas ir Marko Karamarko prisijungė prie komandinių treniruočių.

M. Karamarko prieš beveik tris mėnesius UEFA Čempionų lygos atrankos rungtynėse Budapešte prieš „Ferencvaros“ patyrė sunkią traumą. Daugiau nei mėnesį jis apskritai negalėjo sportuoti ir po reabilitacijos jis šią savaitę prisijungė prie pilnaverčių treniruočių su komanda.

Taip pat šią savaitę prie komandos treniruočių prisijungė ir S. Mikoliūnas. Jis nerungtyniavo nuo rugpjūčio mėn. pabaigos, kuomet susižeidė rungtynėse Alytuje prieš „Dainavą“.

Įprastai Lietuvos rinktinės kapitono raištį ryšėjęs S. Mikoliūnas rinktinių pertrauką stebėjo kaip žaidžia kiti rinktinių kapitonai – Karolis Uzėla užėmė U-21 rinktinės, „Nevėžiui“ išnuomotas žalgirietis Motiejus Burba – U-19 rinktinės kapitono pareigas.

Vyrų rinktinei atstovavo Ovidijus Verbickas, Edvinas Gertmonas, jaunimo rinktinėms – Vilius Piliukaitis, Gustas Jarusevičius, Gabrielis Nikonovas, Ervinas Vilkaitis.

Lietuviams atstovaujant savo šaliai „Žalgirio“ pagrindą ruošiantis artimiausioms rungtynėms treniruotėse sudarė legionieriai. Jiems ir teks prisiimti atsakomybės naštą artimiausiose dvikovose, kuriose „Žalgiris“ negali sau leisti barstyti taškų – tik pergalės leistų turnyro lentelėje pasivyti Marijampolės „Sūduvą“.

Šį sezoną vienas „Nevėžio“ siaubų buvo Francis Kyeremeh, kuris įmušė pirmuosius įvarčius abejose komandų tarpusavio rungtynėse. Jis teigė, jog rungtynėms prieš kėdainiečius komanda nusiteikusi rimtai nepaisant to, jog artėja dvikovos ir su konkurentais dėl trofėjų.

Mūsų nusiteikimas šiuo metu aukštame lygyje. Dabar visos rungtynės yra labai svarbios. Jei norime laimėti lygą, į kiekvieną mačą turime žiūrėti labai rimtai. Lyg žaistume su „Panevėžiu“ ar „Sūduva“. Norime  laimėti titulą ir tam reikia laimėti kiekvienas rungtynes“, – kalbėjo F. Kyeremeh.

Akistatas su „Nevėžiu“ žalgiriečiai laimėjo rezultatais 3:0 bei 2:0. Ketvirtadienį ir sekmadienį komandos susitiks du kartus iš eilės. F. Kyeremeh sau ir komandai kelė tikslą nenuleisti kartelės ir pasižymėti bent penkis kartus.

„Žalgirio“ ir „Nevėžio“ rungtynės Vilniuje vyks ketvirtadienį, spalio 14 d. nuo 19 valandos LFF stadione. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“.

Išsamesnis pokalbis su F. Kyeremeh bei kitos „Žalgirio“ aktualijos – laidoje „Žaliai Balta Diena“.

Video