2021 gegužės 5

F. Kyeremeh: „Ankstyvas įvartis palengvino darbą“


Antrą iš eilės pergalę iškovojusio Vilniaus „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir saugas Francis Kyeremeh po dvikovos su „Nevėžiu“ pabrėžė, jog nebuvo lengva įveikti sutankintą varžovų gynybą.

„Varžovai žaidė taip kaip ir laukėme – jie rungtyniavo kompaktiškai, turėjo gerai organizuotą gynybą.  Mes daug atakavome, kūrėme. Turėjome daug progų. Tačiau varžovas pakankamai gerai gynėsi. Pristabdė mūsų atakas. Žaidimas atakuojant pavyko neblogai, tačiau dar ne taip kaip norėtume, – po dvikovos kalbėjo V. Čeburinas.

„Žalgiris“ dviejų įvarčių persvarą įgijo per pirmąjį pusvalandį, bet vėliau pasižymėjo tik kartą ir nugalėjo rezultatu 3:0.

„Antrajame kėlinyje buvo sunkiau kurti, nes varžovas daugiau dėmesio skyrė gynybai. Pirmajame kėlinyje jie dar bandė kartais kontratakuoti, rengti pozicines atakas. Antrajame kėlinyje jie daugiau susitelkė į gynybą. Todėl buvo pakankamai sutankinta gynyba. Mūsų perdavimai tarp gynybos linijų dažnai nepasiekdavo tikslo“, – vertino  V. Čeburinas.

„Žalgirio“ atakos smaigalyje dažnai atsidurdavo F. Kyeremeh, kuris įmušė įvartį 7 dvikovos minutę. ir turėjo dar progų pasižymėti.

„Mums darbą palengvino ankstyvas įvartis, jis buvo labai svarbus. Buvo lengviau žaisti. Priešingu atveju būtų buvę sunkiau, nes varžovas nuolat gynėsi. Antrajame kėlinyje jie daugiau dėmesio skyrė gynybai. Jie rečiau eidavo į priekį, labiau stengėsi gintis. Todėl nepavyko sukurti daugiau progų“, – kalbėjo F. Kyeremeh.

Jis džiaugėsi, jog gerėja ir komandos rezultatai bei žaidimas, ir vis labiau sekasi pačiam. Su 4 įvarčiais ganietis yra rezultatyviausias komandoje.

„Kurį laiką nebuvome geroje sportinėje formoje, bet ją įgauname. Tikimės taip ir toliau tęsti, visuomet siekti laimėti. Dėkoju Dievui, kad pavyko atsigauti po traumos ir pradėjau mušti įvarčius. Tikiuosi, jog ir toliau pavyks įmušti bei laimėti. Komandiniu darbu galime pasiekti tuos tikslus, kuriuos turime užsibrėžę, – kalbėjo F. Kyeremeh.

Kitos „Žalgirio“ rungtynės laukia gegužės 8 d. Kaune su „Hegelmann Litauen“.