2022 rugsėjo 9

E. Gertmonas: „Viskas vyko daugmaž pagal mūsų planą“


Po UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynių Slovakijoje „Žalgirio“ žaidėjai džiaugėsi iškovotu tašku ir išsaugotais „sausais“ vartais.

Karštuose „Viaplay“ interviu po rungtynių mintimis pasidalino kapitono raištį ryšėjęs vartininkas Edvinas Gertmonas, kapitono raištį ryšėjęs saugas Nicolas Gorobsovas ir gynėjas Mario Paveličius.

„Geros emocijos. Tikėjomės iš varžovų gal net daugiau jei atvirai. Kiek analizavome atrodė grėsmingesni, greitesni. Bet tikrai galime žaisti su jais. Daugiau mažiau viskas buvo pagal planą. Treneris buvo daug išanalizavęs. Žinojome, kad muš iš toli. Tą ir bandė daryti, bet nepataikė, gal jiems nepavyko. Didesnės staigmenos nepadarė.  Smagu, kad daug fanų atvažiavo, girdėjosi rungtynėse. Labai smagu tikrai“, – kalbėjo E. Gertmonas.

„Svarbu pradėti su tašku. Buvo labai sunkios rungtynės prieš stiprią komandą. „Slovan“ turi gerų, patyrusių žaidėjų. Esu labai laimingas, nes komanda nudirbo daug ir iškovojome tašką. Turėjome daug progų puolime, galėjome įmušti, jie irgi. Rungtynės buvo atviros, nemažai progų. Buvo svarbu išlaikyti sausus vartus. Reikia dirbti ties geresniais sprendimais puolime, agresyvesniu žaidimu. Kitos rungtynės bus dar sunkesnės, turime pailsėti ir ruoštis joms. Kitas varžovas labai stiprus, bet žaisime namuose. Bet iki tol svarbiausia sekmadienio rungtynės čempionate“, – teigė N. Gorobsovas.

„Dėkoju visiems aistruoliams, kurie atvyko į Bratislavą. Žaidėme gerą futbolą. Abi komandos turėjo progų. Mums svarbus pirmasis taškas. Lauksime kitų rungtynių. Kaip gynėjui nepraleistas įvartis – gerai atliktas darbas. Bet būtų malonu buvę vieną įmušti. Bet kartais futbole taip būna. Esame laimingi, kad išsaugojome „sausus“ vartus ir parsivežame tašką. Pirmąsias rungtynes visada svarbu sužaisti gerai. Atrankoje išvykoje ne visuomet sužaisdavome gerai, šiandien parodėme, kad galime. Atlikome gerą darbą. Laukiame kitų rungtynių. Atrankoje namuose mūsų neįveikė, tikiuosi „Basel“ komandai bus irgi sunku. Atiduosime viską ir sieksime gero rezultato“, – teigė M. Paveličius.

„Žalgirio“ ir „Basel“ rungtynės vyks rugsėjo 15 d. nuo 19:45 LFF stadione. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“.