2022 kovo 18

E. Gertmonas atsakė į aistruolių klausimus


„Žalgirio“ vartininkas Edvinas Gertmonas šį sezoną kol kas nepraleido įvarčio, tačiau su viena užduotimi jam buvo tvarkytis ne mažiau lengva nei futbolo aikštėje.

Kiek ištemptų kikbokso kovoje prieš Sergejų Maslobojevą? Kuris geresnis – Manuelis Neueris ar Gianluigi Buffonas? Ar yra įmušęs įvartį?

Tokius ir kitus klausimus socialiniuose tinkluose Lietuvos čempionų ir šalies futbolo rinktinės vartininkui uždavė „Žalgirio“ aistruoliai.

Nebuvo paprasta, bet į daugelį klausimų E. Gertmonas atsakė. Jis taip pat išrinko vieną labiausiai patikusį, kuriam atiteko pakvietimai į kitas „Žalgirio“ rungtynes – sekmadienio akistatą su „Riteriais“.

Geriausiu išrinktas klausimas apie įsivaizduojamą situaciją. „Išeina vienas prieš vieną, tu švariai pagauni kamuolį, bet puolėjas „neria“, teisėjas buvo šalia, bet vis tiek gauni kortą ir baudinį  Kuriam pirmam nulėktų galva, ar nardančiam ar nematančiam?“, – klausė „Žalgirio“ gerbėjas Linskis.

„Niekam ta galva nenulėktų, bet… – atsakė vartininkas ir akimirką pasvarstė – Būtų gaila.”

Komandos aistruoliai taip pat norėjo sužinoti ar jis agresyviausias komandoje, įsimintiniausią atremtą smūgį ir rungtynes, karjeros etapą Prancūzijoje, laisvalaikio pomėgius, širdies drauges, pasirinktą šuns vardą, geriausią vietą pavalgyti Tauragėje ir kita.

Visi E. Gertmono atsakymai – vaizdo reportaže.

Video