2021 balandžio 16

Dvikovoje su „Sūduva“ – apmaudi nesėkmė

„Žalgirio“ startinėje sudėtyje įvyko vienas pasikeitimas – nuo pradžių aikštėje pasirodė Ovidijus Verbickas. Jis pakeitė Mileną Gamakovą. Į komandos sudėtį po traumos taip pat grįžo F. Kyeremeh.

Komandos rungtynes pradėjo gana atsargiai. Šiek tiek daugiau kamuolį kontroliavo svečiai, jie ir pirmi grasino vartams. 7 ir 19 min. po baudos smūgio galva virš vartų smūgiavo „Sūduvos“ aukštaūgis gynėjas Semiras Kerla.

Kėlinio viduryje „Žalgiris“ turėjo puikų šansą. 23 min. Hugo Videmontas buvo pargriautas baudos aikštelės krašte ir pats stojo realizuoti 11 metrų baudinį, tačiau pataikė į virpstą.

27 min. gerą progą turėjo ir „Sūduva“. Po reido kraštu ir perdavimo į baudos aikštelę kamuolį į vartus smūgiavo Giedrius Matulevičius. Kamuolį kojomis atmušė Edvinas Gertmonas.

29 min. šansą pasižymėti nuo 11 metrų žymos jau gavo „Sūduva“. Po S. Mikoliūno pražangos prieš S. Nyuiadzi N. Gorobsovas smūgiavo tiksliai.

Vėliau abi komandos apsikeitė pavojingomis atakomis. 33 min. baudos aikštelėje netiksliai smūgiavo H. Videmontas, 35 min. – T. Kišas. 37 min. po Kule Mbombo smūgio galva „Žalgirio“ vartus išgelbėjo E. Gertmonas.

Prieš pertrauką traumą po susidūrimo su komandos draugu patyrė K. Uzėla. Jį pakeitęs Milenas Gamakovas kone iškart pabandė laimę iš toli ir puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų kampą – 1:1.

Antrojo kėlinio pradžioje arti tikslo buvo O. Verbickas. Po perdavimo iš krašto jis bandė perkelti kamuolį per vartininką, bet šiam pavyko šiaip ne taip apsiginti.

62 min. po žalgiriečių klaidos aikštės viduryje „Sūduvos“ pavojingą ataką nutraukė smūgį atmušęs E. Gertmonas. 66 min. du iš eilės varžovų smūgius sustabdė I. Tatomirovičius.

71 min. po greitos kontratakos F. Kyeremeh smūgiavo visiškai šalia virpsto. 76 min. pavojinga greita ataka atsakė svečiai, X. Auzmendi smūgį atrėmė E. Gertmonas. 82 min. po kampinio vėl „Žalgirio“ vartų sargas sužaidė sėkmingai.

Visgi likus žaisti kelias minutes po standartinės situacijos varžovai numetė kamuolį link vartų A. Makasiui ir šis iš arti pasiuntė kamuolį pro E. Gertmoną į vartus.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais antradienį, balandžio 20 d. namuose su Telšių „Džiugu“.