2020 kovo 12

Dėl COVID-19 viruso rungtynės su „Riteriais“ neįvyks


Šį penktadienį Vilniaus „Sportimos“ arenoje turėjusios įvykti A lygos rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „Riterių“ neįvyks. Antrasis A lygos turas perkeliamas į vėlesnę datą.

Vadovaujantis LR Vyriausybės nurodymais, saugodami vieni kitus ir sparčiai besikeičiant situacijai, Lietuvos futbolo federacija (LFF) praneša, kad dėl COVID-19 viruso prevencijos, nuo šiandien įsipareigoja visus viešus renginius tiek uždarose, tiek atvirose erdvėse stabdyti dviem savaitėms.

Atsižvelgus į viruso pavojingumą Lietuvos futbolo federacija nusprendė laikinai sustabdyti ir nukelti A lygos čempionato antro turo rungtynes. Visi federacijos vykdomi ir kuruojami renginiai bei varžybos yra stabdomi iki kovo 27 d.

Terminas gali būti pratęsiamas atsižvelgiant į bendrą situaciją valstybėje. Išimtys gali būti taikomos tik aukšto meistriškumo futbolo varžyboms (A lyga, LFF I lyga, Futsal A lyga), tačiau situacija bus aiškesnė tik po kovo 17 d. įvyksiančio LFF vadovų pokalbio su UEFA dėl tarptautinių čempionatų, turnyrų, rungtynių ir kitų renginių atšaukimo ar nukėlimo.

Dėl bilietų grąžinimo susisiekite el.paštu info@bilietai.lt arba telefonu +370 673 25153.