2022 liepos 14

Dėl bilietų į rungtynes „Žalgiris“ – „Malmo“


Vieša bilietų prekyba į „Žalgirio“ UEFA Čempionų lygos rungtynes prieš „Malmö“ startuos liepos 15 dieną, o iki tol bilietus gali įsigyti „Žalgirio“ abonementų savininkai.

2022/2023 UEFA Čempionų lygos antro atrankos etapo pirmosios rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „Malmö“ komandų – liepos 19 d. (antradienį) nuo 19 val. LFF stadione.

Bilietus į šias rungtynes platina „Bilietai.lt“.

Nuo liepos 14 d. (ketvirtadienio) abonementų savininkai turi išskirtinę privilegiją – pirmieji išsirinkti norimas vietas stadione dar iki prasidedant viešai prekybai. Vienas bilietas su abonemento kodu priklauso su 30% nuolaida. Taip pat abonemento savininkas turės galimybę už standartinę kainą įsigyti iki trijų papildomų bilietų greta savo draugams ar šeimos nariams.

Nuo liepos 15 d. 9 val. bilietus galės įsigyti visi norintys.

Bilietų kaina – nuo 7 eurų. Įsigyti bilietus iš anksto apsimoka – pirmieji bilietai pigiausi, artėjant rungtynėms bilietai brangs.

Saugumo sumetimais bilietus galima įsigyti tik per lietuviškas bankų sistemas, atsiskaitymas kreditinėmis kortelėmis nebus įmanomas. Vienam asmeniui – iki 4 bilietų.

Pietų A sektorius skirtas aktyviausiems „Žalgirio“ aistruoliams. Perkant bilietą šiame sektoriuje ar eilėse greta galimi nepatogumai.

Nemokamai įleidžiami vaikai iki 6 metų. (neužimant papildomos vietos).

Siekiant išvengti spūsčių žiūrovams rekomenduojama įsigyti bilietą iš anksto ir atvykti likus ne mažiau kaip 30 min. iki rungtynių pradžios.

Neįgalieji, turintys judėjimo negalią, yra prašomi susisiekti su organizatoriais (a.sakalauskaite@fkzalgiris.lt) – jiems paruošta speciali vieta, organizatorius palydės.