2022 rugpjūčio 1

Vieša bilietų prekyba į rugpjūčio 9 d. rungtynes – nuo antradienio


Vieša bilietų prekyba į „Žalgirio“ UEFA Čempionų lygos rungtynes prieš „Bodo“ startuos rugpjūčio 2 dieną, o iki tol bilietus gali įsigyti „Žalgirio“ abonementų savininkai.

2022/2023 UEFA Čempionų lygos trečiojo atrankos etapo atsakomosios rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „Bodo“ komandų vyks rugpjūčio 9 d. (antradienį) nuo 19 val. LFF stadione.

Bilietus į šias rungtynes platina „Bilietai.lt“.

Nuo rugpjūčio 1 d. (pirmadienio) abonementų savininkai turi išskirtinę privilegiją – pirmieji išsirinkti norimas vietas stadione dar iki prasidedant viešai prekybai. Vienas bilietas su abonemento kodu priklauso su 30% nuolaida. Taip pat abonemento savininkas turės galimybę už standartinę kainą įsigyti iki trijų papildomų bilietų greta savo draugams ar šeimos nariams.

Nuo rugpjūčio 2 d. (antradienio) 9 val. bilietus galės įsigyti visi norintys.

Bilietų kaina – nuo 10 eurų. Įsigyti bilietus iš anksto apsimoka – pirmieji bilietai pigiausi, artėjant rungtynėms bilietai brangs.

Pietų A sektorius skirtas aktyviausiems „Žalgirio“ aistruoliams. Perkant bilietą šiame sektoriuje ar greta B sektoriuje galimi nepatogumai.

Nemokamai įleidžiami vaikai iki 6 metų (neužimant papildomos vietos).

Siekiant išvengti spūsčių žiūrovams rekomenduojama įsigyti bilietą iš anksto ir atvykti likus ne mažiau kaip 45 min. iki rungtynių pradžios.

Neįgalieji, turintys judėjimo negalią, yra prašomi susisiekti su organizatoriais (a.sakalauskaite@fkzalgiris.lt) – jiems paruošta speciali vieta, organizatorius palydės.