2021 gruodžio 2

FIFAe varžybų debiute – elitinių komandų pamokos


Debiutas „FIFAe Club series 2022“ turnyre nesusiklostė – virtualiose varžybose pirmą kartą žaidusiems „Žalgirio“ atstovams teko labai aukšto lygio varžovai.

Preliminaraus atrankos etapo Šiaurės Europos zonos pirmosios rungtynės pateikė labai sudėtingą užduotį – profesionaliam Jungtinės Karalystės klubui „SAF“ atstovaujantį brolių danų duetą. „Dabizas“ savo varžovui nusiledo 1:6. „Mariniui“ sekėsi geriau, bet pirmo kėlinio pabaigoje gauta raudona kortelė suteikė visus kozirius varžovui,  kuris tuo pasinaudojo ir laimėjo 3:0.

Apie savo pajėgumą „SAF“ komanda parodė kitame etape, kur garsaus švedo „BorasLegend“ atstovaujamą ekipą įveikė 2:1 ir pateko į lemiamą etapą, kur penktadienį žais dėl patekimo tolyn.

Pralaimėjusios komandos nukrito į antrą krepšelį, kur „Žalgiris“ vieną barjerą įveikė be kovos – burtai lėmė, jog neteko susitikti su jokiu varžovu.

Trečiose rungtynėse burtai vėl lėmė labai pajėgų varžovą – profesionalią „Pravda“ komandą, kuriai atstovauja šių metų Rusijos čempionas „Abeldos“, taip pat elitinių turnyrų patirties turintis „Pablo“.  Varžovai įrodė savo didelį pranašumą pergalėmis 7:0 ir 6:2.

„Pravda“ kitame etape taip pat pademonstravo savo jėgą ir įveikė Danijos čempionus „Brondby“, kurio gretose žaidžia profesionalūs esportininkai, tarptautinių Europos turnyrų laimėtojai, Pasaulio čempionato finalinių etapų dalyviai.