2020 balandžio 2

D.Slijngardas: „Toks gyvenimas yra nuobodus ir keistas“


Lietuvoje tęsiasi visuotinis karantinas. Prie pasikeitusio gyvenimo ritmo pratinasi ir ilgametis Vilniaus „Žalgirio“ gynėjas iš Nyderlandų Donovanas Slijngardas.

Skirtingai nei daugelis kitų žalgiriečių, jis Vilniuje gyvena vienas, tad jei kiti komandos draugai dabartinėje situacijoje pozityvu laiko galimybę daugiau laiko praleisti su šeima, Donovano situacija skiriasi.

„Aš per dienas nieko nedarau. Didžiausia pramoga tampa labai retos išvykos į maisto prekių parduotuvę. Žinoma, bėgioju, sportuoju. Treneriai yra sudarę individualias programas, bet aš pasiilgstu futbolo. Labai noriu paliesti kamuolį, noriu vėl treniruotis kartu su komanda. Dabar mes pagrinde bėgiojame, atliekame daug kardio treniruočių“, – fkzalgiris.lt kalbėjo Doniu komandos draugų įprastai vadinamas žaidėjas.

„Toks gyvenimas yra nuobodus. Pastaruoju metu per „Netflix“ žiūrėjau „Ozarks“ ir „Narcos“. Visai patiko, galiu rekomenduoti ir kitiems. Su draugais iš Nyderlandų dažnai žaidžiame „PlayStation“. Galima pasivaržyti bent internetinėje erdvėje“, – juokiasi gynėjas.

Su šeima Donovanas bendrauja nuolat, tačiau pasiilgsta gyvų susitikimų.

„Mano šeimos Lietuvoje nėra, tad su savo vaikais nuolat kalbame per „Facetime“. Neslėpsiu, nėra lengva tokiu metu būti vienam be šeimos, tačiau tokia jau yra situacija. Tenka su tuo susitaikyti.“

Vilniaus „Žalgiryje“ nuo 2015 m. žaidžiantis futbolininkas sako, kad keisčiausia dabar visur matyti žmones su apsauginėmis kaukėmis ir respiratoriais.

„Tai gana neįprastas vaizdas. Anksčiau tokių vaizdų Lietuvoje nematydavau, o dabar užsukus į parduotuvę ar tiesiog bėgiojant tai visų pirma krenta į akis. Pats laikausi visų rekomendacijų. Kviečiu visus būti atsakingais, saugoti save ir kitus. Juk visi norime, kad dabartinė situacija baigtųsi kuo greičiau“, – sakė jis.