2020 spalio 15

D. Šimkus: „Rinktinėje esame ant bangos“


Lietuvos vyrų futbolo rinktinės saugui Domantui Šimkui nebuvo daug laiko kada atsikvėpti po batalijų už savo šalį.

Trečiadienio vakarą jis LFF stadione liejo prakaitą Tautų lygos rungtynėse su Albaniją, o ketvirtadienį jau prisijungė prie Vilniaus „Žalgirio“ treniruotės.

Žalgiriečiai ruošiasi svarbioms kovoms sezono finiše, o pirmasis testas laukia jau šeštadienį – „Hegelmann LFF taurės“ pusfinalis su Marijampolės „Sūduva“.

Į „Žalgirio“ gretas iš Lietuvos rinktinės stovyklos grįžo keturi žaidėjai. Dvikovose su Estija, Baltarusija ir Albanija vartininkas Edvinas Gertmonas liko rinktinės atsargoje, saugas M. Vorobjovas sužaidė dvejas rungtynes ir trečias praleido dėl kortelių, o gynėjas Saulius Mikoliūnas ir D. Šimkus žaidė triskart.

Lietuviai 3:1 įveikė estus, lygiosiomis 2:2 sužaidė su Baltarusija, ir 0:0 – su Albanija. „Tikrai solidžiai sužaidėme šitą ciklą. Kol kas rezultatai gerėja ir esame tuo patenkinti. Savo žaidimą taip pat vertinu teigiamai. Treneris manimi pasitiki, leidžia žaisti. Tikiuosi, kad jo ir komandos nenuviliu, – trejas rungtynes įvertino D. Šimkus. – Prie didesnės sėkmės galėjome turėti ir daugiau taškų. Galėjome ir prieš Baltarusiją laimėti, ir prieš Albaniją turėjome kelis momentus. Bet džiaugiamės tuo ką turime.“

Jis teigė, jog sunkiausia buvo paskutinė akistata – rungtynės su Albanija: „Man asmeniškai tai buvo turbūt sunkiausia dvikova. Albanai tikrai išėjo labai užsivedę po paskutinių rungtynių, norėjo revanšuotis, davė stiprią kovą. Buvo daug mikrodvikovų.“

Pasak D. Šimkaus komandos žaidimo ir rezultatų kreivės šuolį labiausiai nulėmė rugsėjį pasiekta pergalė prieš Albaniją išvykoje: „Tai buvo labai svarbi pergalė,  davė labai gerą impulsą. Iškart jaučiasi komandoje kad yra dar geresnės nuotaikos. Atsirado tarsi žiežirba. Toliau ir važiuojame ant tos bangos. Kol kas gerai viskas pavyksta.“

Jau šeštadienį D. Šimkus turės padėti „Žalgiriui“ kovoti taurės pusfinalyje prieš „Sūduvą“. Futbolininkas tikisi būti pasiruošęs rungtynėms. „Yra šioks toks nuovargis, bet tai normalu. Turime laiko, reikia išnaudoti jį poilsiui. Eisime kautis“, – žadėjo saugas.

Rungytnės tarp „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ vyks šeštadienį, spalio 17 d. nuo 15 val. LFF stadione.

Bilietus į artimiausias „Žalgirio“ rungtynes LFF stadione platina „Bilietai.lt“. Prieš vykstant į rungtynes interneto specialioje formoje prašome užregistruoti savo kontaktinius duomenis.

 

 

Video