2020 gegužės 4

D.Šimkus: „Jaučiasi, kad mažiau dirbome su kamuoliu“


Pirmadienį futbolo klubo „Žalgiris“ futbolininkai surengė pirmą visavertę kontaktinę treniruotę. Po jos įspūdžiais pasidalino saugas Domantas Šimkus.

Jeigu praėjusią savaitę žalgiriečiai turėjo treniruotis trimis grupėmis išlaikydami dešimties metrų atstumą, tai naujoji savaitė prasidėjo kur kas įprastesne treniruote. Pirmą kartą po beveik dviejų mėnesių pertraukos visa komanda sportavo kartu.

„Šiandien buvo žaidybinė treniruotė su daug kontakto. Žaidėme futbolą, vėl bandome pajausti aikštės plotus ir vienas kitą. Labai smagi treniruotė, tikrai buvome išsiilgę treniruotis visi drauge“, – fkzalgiris.lt pasakojo D. Šimkus.

Lietuvos rinktinės narys pasidžiaugė, kad kolektyvas karantino metu atsakingai vykdė individualias treniruočių programas.

„Akivaizdu, kad visi žaidėjai pusantro mėnesio kasdien sportavo ir į treniruočių režimą sugrįžo geros fizinės formos. Manau, mums reikia dviejų – trijų savaičių, kad viskas stotų į savo vietas bei atgautume tarpusavio ryšį. Dabartinė forma tikrai geresnė nei tarpsezonyje, nes sezono startui buvome gerai pasirengę ir užkrauti. Nėra taip, kad dabar susirinkome po atostogų“, – sakė jis.

24-erių futbolininkas neslepia, su kamuoliu jausmas dar nėra toks, koks turėtų būti.

„Pats asmeniškai jaučiuosi gerai, kūnas sugrįžus į komandinių treniruočių režimą reaguoja įprastai. Žinoma, jaučiasi, kad mažiau dirbome su kamuoliu, bet tai tebuvo laiko klausimas. Tikrai įsivažiuosime“, – optimistiškai į priekį žiūri jis.

Šią savaitę žalgiriečiai ir toliau treniruosis Senvagės gimnazijos stadione, nes Lietuvos futbolo federacijos stadione vyksta dirbtinės dangos atnaujinimo darbai. Kol kas konkrečios datos, kuomet prasitęs Lietuvos futbolo čempionatas, nėra aiškios.