2022 sausio 14

D. Kazlauskas: „Nesijaučiu kaip atėjęs į svetimą komandą“


„Žalgirio“ ekipai susirinkus į pirmąją metų treniruotę aikštę įžengė vienintelis naujokas  – Lietuvos rinktinės saugas Donatas Kazlauskas.

Visgi ir jam aplinka sostinėje ir konkrečiai „Sportimos“ manieže puikiai pažįstama. 27 metų futbolininkas prieš dešimtmetį atstovavo „Žalgiriui“. Dar du su puse sezono jis sostinėje žaidė už „Riterius“.

Tiesa, nuo to laiko, kai D. Kazlauskas debiutavo A lygoje vilkint žaliai – baltus marškinėlius, ekipoje liko vienintelis Mantas Kuklys. Bet pasak Donato, pritapti „Žalgiryje“ dėl to sudėtinga nebus.

„Geras jausmas būti čia. Atėjo tokia ramybė. Norisi kuo greičiau kibti į darbus su naujais komandos draugais, – kalbėjo žaidėjas. – Komandoje nemažai pažįstamų iš rinktinės, iš A lygos, su daug kuo buvau žaidęs. Legionierius taip pat žinau, nes sekiau A lygą ir pats žaidžiau nemažai. Tikrai nesijaučiu kaip atėjęs į svetimą komandą.“

Panašiai apie naujoką kalbėjo ir komandos kapitonas Saulius Mikoliūnas: „Gerai pažįstamas veidas, kartu esame žaidę rinktinėje. Manau, kad jis puikiai įsilies į kolektyvą ir padės „Žalgiriui“.

2012 metų sezonas Vilniuje D. Kazlausko karjeroje atnešė ir vienintelį komandinį trofėjų – iškovotą LFF taurę. Galimybę pakovoti dėl titulų futbolininkas įvardino kaip vieną iš pagrindinių motyvacijų renkantis iš gautų pasiūlymų žiemą.

„Nebuvo sunku apsispręsti. Metai bėga, norisi kaip sportininkui iškovoti titulų. Žinau, kad su „Žalgiriu“ tą galima padaryti. Titulą turiu tik vieną – su „Žalgiriu“ buvau laimėjęs taurę prieš dešimt metų. Bet tada sėdėjau ant suolo, todėl jausmas ne tas. Šiais metais noriu tą padaryti kitaip.“

Atvykęs į „Žalgirį“ D. Kazlauskas iš karto pajuto komandos trenerio Vladimiro Čeburino muštrą – jau įžanginėje treniruotėje teko gerokai paprakaituoti.

„Nebuvo sunki, bet ir nebuvo lengva – kaip pirmai treniruotei. Po truputį įsivažiuosime, krūviai didės. Tikiuosi įgausime gerą formą pirmoms rungtynėms, – vylėsi žaidėjas – Apie trenerį turėjau nuomonę, nes su kitais žaidėjais bendraujame. Apie jį girdėjau gerų dalykų. Trenerio rezultatai kalba patys už save – keturi čempionų titulai. Manau, kad klausimų dėl jo nekyla.“

„Žalgirio“ aistruoliai jau taip pat gali ruoštis naujam sezonui ir įsigyti abonementus. Jie rezervuojami internetu Bilietai.lt svetainėje.

Video