2021 gegužės 7

D. Diaw: „Svarbu ne kad žaisčiau, o kad komanda laimėtų“


A lygos 13-ojo turo rungtynėse „Žalgirio“ laukia pirma šio sezono išvyka į Kauną ir dvikova su „Hegelmann Litauen“.

Komandų tarpusavio akistata kovo 2 d. baigėsi pakankamai užtikrinta „Žalgirio“ pergale rezultatu 2:0. Dviejų įvarčių pranašumą po O. Verbicko ir H. Videmonto įvarčių žalgiriečiai turėjo jau rungtynių pradžioje.

Po  tų rungtynių kauniečiai iškovojo dvi pergales ir solidžias lygiąsias su „Panevėžiu“, tačiau pastaruoju metu pateko į nesėkmingą ruožą ir per paskutinius 5 susitikimus pasiekė tik 1 tašką.

„Žalgiris“ savo ruožtu į Kauną atvyks po poros pergalių iš eilės. Tiesa, komandoje pastaruoju metu buvo praradimų, nes kurį laiką nežaidė Karolis Uzėla, Saulius Mikoliūnas, neseniai susižeidė ir Nemanja Ljubisavljevičius.

Šansų pasireikšti kiti žaidėjai. Vienas jų – Djbirilis Diaw, kuris tik prieš savaitę debiutavo „Žalgirio“ gretose.

„Be abejo, žaidėjui sunku nerungtyniauti. Man svarbu ir žaisti, ir kad komanda laimėtų. Jei ir žaisiu, o komanda nelaimės – nebus gerai. Noriu žaisti gerai ir laimėti su komanda“, – pabrėžė legionierius iš Senegalo.

Pasak jo, iš šalies A lyga paliko teigiamą įspūdį: „Kol nežaidžiau – galėjau įvertinti lygos komandų žaidimą. Buvo tikrai atkaklių, gero lygio rungtynių.“

„Žalgirio“ ir „Hegelmann Litauen“ akistata vyks šeštadienį nuo 13 val. Kaune, LFF treniruočių centro stadione. Rungtynes internetu transliuos TV3Play.lt.