2021 vasario 24

D. Diaw: „Apie „Žalgirį“ labai gerai atsiliepė M. Mbodj“


Aštuntasis Vilniaus „Žalgirio“ naujokas – gynėjas iš Senegalo Pape Djibrilis Diaw – į Lietuvos sostinę atvyko sulaukęs gerų žodžių iš tėvynainio.

2016 – 2018 metais „Žalgirio“ gynyboje žaidė senegalietis Pape Mamadou Mbodj. Galingai sudėtas žaidėjas Vilniuje sužaidė per šimtą rungtynių ir nuskynė ne vieną titulą.

Jo pėdomis dabar seks D. Diaw, kuris komandos gretas papildė šios savaitės pradžioje.

„Pasirinkau „Žalgirį“, nes tai klubas su trofėjų istorija, visada kovojanti dėl pirmų vietų lygoje ir taurėje. Dėl to man bus garbė žaisti šioje komandoje, – kalbėjo D. Diaw – Taip pat turiu draugą kuris čia žaidė – Mamadou Mbodj. Prieš nusprendžiant atvykti čia pasikalbėjau su juo. Jis apie „Žalgirį“ atsiliepė labai gerai.“

Naujasis žalgirietis ir M. Mbodj – ne tik panašaus sudėjimo, bet ir panašaus amžiaus. Abu žaidėjai buvo susitikę Senegalo jaunimo rinktinėse.

„Nuo tada jį pažįstu. Esu matęs „Žalgirio“ rungtynes prieš „Sevilla“ (UEFA Europos lygoje). Kaip tėvynainiai, stebime vieni kitus“, – aiškino D. Diaw.

Skirtingai nei M. Mbodj, D. Diaw netgi pateko į Senegalo olimpinės rinktinės sudėtį 2015 metų Afrikos U-23 Nacijų taurės turnyro finaliniam etapui, taip pat kartą sužaidė ir vyrų rinktinėje.

„Žalgiryje“ jis dėl vietos startinėje sudėtyje vidurio gynėjo pozicijoje konkuruos su serbais Ivanu Tatomirovičiumi ir Nemanja Ljubisavljevičiumi.

„Mano stiprios pusės yra tai kad ir esu greitas, ir turiu jėgos. Gerai skaitau žaidimą, galiu atlikti gerus perdavimus, – savo pranašumus apibūdino D. Diaw ir pratęsė apie tikslus – Noriu laimėti visus trofėjus, žaisti gerai, Padėti komandai pasiekti visus tikslus.“

Pirmąsias oficialias rungtynes „Žalgiris“ šį sezoną žais vasario 27 d. Dvikovą dėl LFF Supertaurės tiesiogiai rodys TV3 kanalas bei TV3.lt.

Video