2022 gegužės 27

Čempionų lygos finale – skirtingos prognozės


Čempionų lygos finale „Žalgirio“ žaidėjai rinksis ir skirtingas stovyklas – bus sergančių už „Liverpool“ komandą, bus – aistringų „Real“ gerbėjų.

Gynėjas Ivanas Tatomirovičius –  Madrido ekipos stovykloje.

„Kai pradėjau žaisti futbolą jau buvo mėgstamų žaidėjų iš Madrido „Real“. Vėliau su „Real“ pasirašė sutartį mano ir šeimos draugas Perica Ognjenovičius. Nuo to laiko sekiau „Real“ žaidėjus iš Serbijos, iš Balkanų. Dabar klube yra Luka Jovičius ir Luka Modričius“, – pasakojo serbas.

Matas Vareika – aktyvus „Liverpool“ gerbėjas.

„Liverpool“ simpatizuoju nuo 2009 metų, nes patiko vienas žaidėjas – Fernando Torresas. Vėliau jis išėjo iš komandos, o aš vis tiek palaikiau „Liverpool“, – aiškino M. Vareika.

Abu žalgiriečiai finalui spėja vienodą rezultatą, tačiau tikisi savo palaikomos ekipos sėkmės.

„Tikiuosi „Real“ vėl laimės. Jie labiau patyrę tokioms rungtynėms. Laimės gudresnė komanda. Manau, kad „Real“ visada laimi mentalines dvikovas. Rezultatas bus 3:1 „Real“ naudai“, – spėjo I. Tatomirovičius

„Manau, kad „Liverpool“ pergalė bus užtikrinta, nes Anglijos komanda kiekvienoje pozicijoje turi pranašumą. „Liverpool“ laimės 3:1”, – teigė M. Vareika.

Čempionų lygos finalą futbolo aistruoliai kviečiami stebėti „O‘Learys“ sporto bare „Akropolyje“. Rezervacija www.olearys.lt