2021 gegužės 20

Gargžduose – trečia pergalė iš eilės


Lietuvos čempionas FK „Žalgiris“ iškovojo trečią pergalę iš eilės A lygoje ir sumažino atsilikimą nuo pirmaujančios „Sūduvos“ iki 4 taškų. Žalgiriečiai svečiuose 3:1 įveikė Gargždų „Bangą“.

Į startinę „Žalgirio sudėtį grįžo K. Uzėla, M. Kuklys, N. Ljubisavlevičius. Išsprendus formalumus pirmą kartą registruotas vartininkas T. Duka.

Dėl kortelių rungtynes praleido M. Gamakovas, dėl traumų komandai nepadėjo I. Tatomirovičius, nepilnai pasiruošęs žaisti buvo O. Onazi.

15 min. „Žalgiris“ turėjo gerą progą išsiveržti į priekį, kai baudos aikštelę dešiniu kraštu įsiveržė H. Videmontas, bet jo muštas kamuolys pataikė į virpstą.

21 min. savo pirmą smūgį atliko šeimininkai, kamuolį užtikrintai sugavo E. Gertmonas.

22 min. po O. Verbicko perdavimo H. Videmontas smūgiavo galva ir kamuolį sugavo varžovų vartininkas.

24 min. „Žalgiris“ išsiveržė į priekį. Po H. Videmonto atlikto baudos smūgio D. Diaw numetė kamuolį galva ir F. Kyeremeh iš 6 metrų smūgiavo tiksliai.

Po trijų minučių pavojingai atakavo „Banga“: S. Urbys gavo kamuolį baudos aikštelėje ir iš 15 metrų mušė virš vartų. Vėliau dar du kartus šeimininkai iš toli smūgiavo netiksliai.

36 min. iš toli šalia vartų smūgiavo J. Tadičius. 38 min. šansą turėjo H. Videmontas, bet suklaidinęs varžovą jis mušė šalia virpsto.

Antrojo kėlinio pradžioje iš toli virš vartų smūgiavo O. Verbickas. 49 min. „Žalgiriui“ pavyko padvigubinti persvarą. Kombinacinėje atakoje, kurios smaigalyje atsidūrė H. Videmontas, kamuolys po rikošeto įriedėjo į „Bangos“ vartų kampą.

74 min. „Bangai“ pavyko sušvelninti atsilikimą. Po baudos smūgio iš kairio krašto tiksliai smūgiavo S. Urbys.

Po trijų minučių „Žalgiris“ atstatė dviejų įvarčių persvarą. 76 min. po kampinio ir pakartotinio perdavimo į baudos aikštelę tiksliai mušė N. Ljubisavljevičius.

Rungtynių pabaigoje dar vieno šanso neišnaudojo H. Videmontas, o „Bangos“ atakoje po I. Venckaus tolimo smūgio „Žalgirio“ vartus apgynė E. Gertmonas.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais pirmadienį, gegužės 24 d. namuose su ta pačia „Banga“ – komandos susitiks „Hegelman LFF taurės“ turnyro pirmajame etape.

Video