2022 rugsėjo 20

Atgauti jėgas tarp rungtynių žalgiriečiams padeda šalčio terapija


Intensyvų sezoną siekti aukščiausių rezultatų „Žalgirio“ žaidėjams padeda naujas partneris – terapijos paslaugas teikianti „Oxy klinika“.

Šią vasarą iškovojęs kelialapį į UEFA turnyrų grupių etapą nuo rugpjūčio „Žalgiris“ rungtyniauja dviem frontais ir pradėjo rungtynių maratoną, kuris rudenį tik intensyvės.

Greičiau atsigauti po krūvių ir pasiruošti kitoms rungtynėms žalgiriečiams nuolat padeda „Oxy klinikos“ kriosauna. Kalbant paprasčiau – šalčio terapija.

Įlindę į kosminio laivo kabiną primenantį įtaisą žalgiriečiams tenka pabūti nemažame šaltyje – temperatūra kriosaunoje svyruoja nuo -110 iki -180 C. Tai gali atrodyti gąsdinančiai, tačiau svarbu turėti omenyje, kad šaltis paveikia tik viršutinį odos sluoksnį, vidiniai organai neatšąla, nes poveikio laikas trumpas – seansas trunka iki 3 minučių.

„Šalčio terapija tinka sportininkams prieš sportuojant, prieš treniruotes, rungtynes ir po jų padeda atsistatyti po krūvių. Tai efektyvi, raumenų, kaulų atsistatymo, energijos suteikianti terapija. Ji tonizuoja raumenis, atpalaiduoja juos. Viskas vyksta per pagerėjusią kraujotaką“, – aiškino „Oxy klinikos“ vadovas Rimantas Grigaitis.

Sveikatinimo, gyvenimo būdo gerinimo, profilaktikos ir reabilitacijos klinika taip pat siūlo ir kitokią – hyperbarinę deguonies terapiją, kai organizmas prisotinamas deguonimi. Šis metodas ypač rekomenduojamas persirgus virusais, greitina traumų ir sumušimų gijimą stipriną imunitetą ir turi kitų naudų.

„Oxy klinika“ kviečia terapijas išbandyti tiek aktyvius sportuojančius žmones, tiek ir visus norinčius.

„Siekiame pritraukti sporto bendruomenę ir tuo pačiu norime, kad apie šią paslaugą žinotų  ir eiliniai žmonės, kurie nori pagerinti savo gyvenimo kokybę. Žmonės ateina į kliniką profilaktikai, užkirsti kelią ligoms, gerinti savijautai, mažinti nuovargiui, nemigai“, – teigė R. Grigaitis.

Išsamesnė informacija apie paslaugas pateikiama svetainėje oxyklinika.lt

Pamėgę klinikos puslapį„Facebook“ ir pakomentavę įrašą „Žalgirio“ puslapyje turi galimybę laimėti vieną iš minėtų procedūrų išbandyti nemokamai.

 

Video