2022 liepos 1

Antras ratas baigtas pergalingai – nugalėtas „Hegelmann“

Antrąjį čempionato ratą „Žalgiris“ baigė dar viena pergale prieš vieną iš persekiotojų. Šį kartą namuose Lietuvos čempionai 2:1 įveikė Kauno rajono „Hegelmann“ komandą.

Įvarčius žalgiriečiams skirtinguose kėliniuose pelnė Renanas Oliveira ir Gustas Jarusevičius. Varžovų gretose rungtynių pabaigoje pasižymėjo Yukiyoshi Karashima.

„Žalgirio“ startinė sudėtis šiose rungtynės nesikeitė – nuo pradžių žaidė tas pats vienuoliktukas, kuris rungtyniavo sekmadienį prieš „Sūduvą“.

Abi komandos pradžioje apsikeitė pavojingais smūgiais, tačiau pirmasis įmušė „Žalgiris“. 8 min. po Fabieno Ourega perdavimo Renanas Oliveira įsiveržė į baudos aikštelę ir smūgiavo tiksliai.

Prieš pertrauką gerą progą turėjo Josipas Tadičius, tačiau jis galva iš arti į vartus nepataikė.

Antrajame kėlinyje komandoms kurį laiką trūko tikslumo. Žalgiriečiams pagaliau pralaužti varžovų gynybą pavyko kėlinio viduryje

62 min. G. Jarusevičius gavo kamuolį prie baudos aikštelės ir savo stiliumi sukdamasis tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų kampą.

67 min. varžovų vartams grasino Fabienas Ourega, 82 min. arti tikslo buvo Marko Miličkovičius.

85 min. po kampinio prie tolimojo virpsto laisvas likęs Yukiyoshi Karashima smūgiavo tiksliai.

87 min. šansą turėjo Klaudijus Upstas, laimei jo smūgis baudos aikštelėje buvo netikslus.