2021 rugpjūčio 29

Alytaus įvarčių lietuje „Žalgiris“ dukart atsitiesė ir nugalėjo

Permainingame ir itin rezultatyviame trileryje „Žalgiris“ dukart vijosi „Dainavą“ ir po trijų įvarčių antrajame kėlinyje iškovojo pergalę 4:2.

Alytuje „Žalgiris“ startavo tokiu pat vienuoliktuku, koks ketvirtadienį žaidė Norvegijoje.

5 min. po H. Videmonto smūgio iš kairio krašto į artimąjį kampą kamuolį atmušė vartininkas.

15 min. po H. Videmonto perdavimo gerą šansą turėjo J. Sylvestras, bet jis galva mušė pro šalį.

22 min. šeimininkai išsiveržė į priekį. D. Diaw prarado kamuolį baudos aikštelėje ir nors jam pavyko sustabdyti vieną varžovą, antru bandymu kamuolį į vartus pasiuntė H. Devensas.

Alytiškių persvara truko vos tris minutes – 25 min. po H. Videmonto perdavimo S. Mikoliūnas idealiu smūgiu iš baudos aikštelės krašto pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Tiesa, dar nesibaigus kėliniui „Žalgirio“ kapitonas patyrė traumą ir buvo priverstas palikti aikštę.

Antrojo kėlinio pradžioje po kampinio arti tikslo buvo D. Diaw, bet jo galva smūgiuotas kamuolys atsimušė nuo skersinio ir išskriejo už vartų.

49 min. „Dainava“ dar kartą pasinaudojo „Žalgirio“ neatsargumu gynyboje. Praradus kamuolį aikštės viduryje S. Hamuličiaus prasiveržimo niekaip nepavyko nutraukti keliems žaidėjams, galų gale jis suklupo, bet pirmas prie kamuolio vėl buvo H. Devensas.

54 min. šansą baudos aikštelės viduryje turėjo O. Verbickas, bet jo smūgis vienu lietimu nebuvo tikslus.

56 min. galva netiksliai smūgiavo T. Kišas, 57 min. – M. Gamakovas.

59 min. po A. Kyeremeh smūgio iš toli kamuolys pataikė į skersinį.

60 min. iš baudos aikštelės prieigų vartininką patikrino T. Kišo smūgis.

63 min. iš 20 metrų netiksliai smūgiavo S. Hamuličius, netrukus panašiu smūgiu pabandė T. Kišas, bet vartininkas buvo savo vietoje.

65 min. J. Sylvestro smūgiui pritrūko tikslumo.

Tačiau netrukus 66 min. tas pats J. Sylvestras suklaidino gynėją, įsiveržė į baudos aikštelę ir kamuolys po rikošeto aukšta trajektorija leidosi prie vartų, kur suskubęs K. Uzėla įmušė iš arti.

70 min. po kampinio galimybę turėjo H. Videmontas, bet jo smūgį iš 10 metrų atrėmė vartininkas.

78 min. po pavojingos varžovų kontratakos K. Aderounmu įsiveržė baudos aikštelę, kur jo smūgį atrėmė E. Gertmonas.

Po kelių minučių tas pats K. Aderounmu paslydo lygioje vietoje ir patyrė sunkią traumą. Dėl jos žaidimas buvo sustabdytas apie penkias minutes.

89 min. G. Jarusevičius gavo kamuolį baudos aikštelėje ir tiksliu smūgiu į tolimąjį kampą padėjo tašką rungtynėse.