2022 gegužės 21

A. Olubi su Nigerijos jaunimo rinktine laimėjo tarptautinį turnyrą


Žalgirietis Adamsas Olubi su Nigerijos jaunimo (U-20) rinktine tapo Vakarų Afrikos valstybių turnyro nugalėtoju.

A. Olubi atstovavo savo šaliai Nigerio sostinėje Niamėjuje vykusiame WAFU (Vakarų Afrikos valstybių) U-20 čempionato B zonos turnyre.

Grupės varžybose Nigerija 2:0 įveikė Ganą, sužaidė lygiosiomis 2:2 su Burkina Fasu, pusfinalyje 2:1 įveikė Dramblio Kaulo Krantą, o finale 3:1 nugalėjo Beniną.

A. Olubi visose turnyro rungtynėse žaidė startinėje sudėtyje ir buvo įprastai pakeičiamas antrojo kėlinio viduryje.

Turnyro finale po žalgiriečio perdavimo į Benino vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį Nigerija realizavo ir išsiveržė į priekį 1:0. Dar du įvarčius nigeriečiai įmušė antrajame kėlinyje.

Abu finalo dalyviai – Beninas ir Nigerija – iškovojo kelialapius į 2023 m. Afrikos Tautų taurės U-20 finalines varžybas.

„Buvo puiki patirtis atstovauti savo šaliai, esu labai laimingas turėjęs šią patirtį. Savo pasirodymu esu patenkintas. Nors įmušti nepavyko, rezultatyvus perdavimas finale suteikė man džiaugsmo. Dalyvauti šiame turnyre buvo nuostabi patirtis. Didžiuojuosi, jog laimėjome šį turnyrą, nes tai suteikė teisę mums žaisti Afrikos Tautų taurėje ir kovoti dėl vietos FIFA pasaulio U-20 čempionate“, – sakė A. Olubi.