2021 rugpjūčio 24

A lygos turo rinktinėje – vartininkas T. Duka


„Žalgirio vartininkas Tomislavas Duka pateko į A lygos 24 turo rinktinę. Joje savo vietas išsikovojo šešių klubų futbolininkai.

Tomislav Duka (Vilniaus „Žalgiris“): Kroatas gautais šansais „Optibet A lygoje“ pasinaudoja puikiai ir vėl dėka sėkmingo žaidimo išsikovojo vietą simbolinėje rinktinėje. T. Duka atrėmė tris labai pavojingus varžovų smūgius ir surinko 246 „InStat“ naudingumo balus.

Konstantin Šulc (Telšių „Džiugas“): Šį kartą dešiniajame krašte rungtyniavęs ukrainietis sužaidė dar vieną solidų mačą. K. Šulcas išsiskyrė pavojingais perdavimais į baudos aikštelę, iš kurių vienas buvo rezultatyvus, smūgiu į vartų plotą bei 63 proc. laimėtų dvikovų.

Matheus Bissi („Panevėžys“): Naudingai pasirodžiusio brazilo sąskaitoje – net 296 „InStat“ naudingumo balai ir preciziškai atliktas baudos smūgis antrame kėlinyje. Be to, vidurio gynėjas laimėjo 83 proc. dvikovų ir išprovokavo 4 oponentų pražangas.

Nicolas Taravel (Marijampolės „Sūduva“): Sėkmingai su savo užduotimis gynyboje susitvarkęs vicečempionų naujokas surinko 246 „InStat“ naudingumo balus, perdavimus atlikdamas 93 proc. taiklumu. Taip pat gynėjas laimėjo 75 proc. dvikovų ir atliko 2 smūgius į vartus.

Choco („Kauno Žalgiris“): Aktyviai rungtyniavęs brazilas labai dažnai jungėsi į atakas – atliko 4 taiklius skersus perdavimus į baudos aikštelę, kurie virsdavo pavojingomis situacijomis. Patyręs futbolininkas išprovokavo varžovui raudoną kortelę ir tai prisidėjo prie reikalingos „Kauno Žalgirio“ pergalės.

Ibrahim Olaosebikan (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Gautą šansą po keitimo saugas iš Nigerijos išnaudojo nepriekaištingai. Mače su Vilniaus „Žalgiriu“ I. Olaosebikanas pats pradėjo ir baigė įvarčiu pasibaigusią kontrataką bei laimėjo visas 4 dvikovas.

Klaudijus Upstas (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Kauno rajono klubo atstovas šį kartą rungtyniavo krašto saugu, o ne krašto gynėju, prie ko jau spėjome priprasti. Sugrįžimas į įprastą poziciją buvo solidus – atlikti 2 „raktiniai“ perdavimai ir surinkti 245 „InStat“ naudingumo balai.

Romain Habran (Marijampolės „Sūduva“): Krašto saugas šį mėnesį prapliupo įvarčiais ir tą padarė jau trečiame mače iš eilės. R. Habranas atliko 3 „raktinius“ perdavimus, 6 smūgius į vartus bei surinko 278 „InStat“ naudingumo balus.

Andrius Lipskis (Telšių „Džiugas“): Pirmą sykį turo arba savaitės rinktinėje atsidūrė vienas iš Žemaitijos ekipos simbolių, pelnęs antrą įvartį šiame „Optibet A lygos“ sezone. A. Lipskis taip pat sukūrė vieną idealią progą komandos draugui ir surinko 233 „InStat“ naudingumo balus.

Jordan N’Kololo (Marijampolės „Sūduva“): Marijampolės klubo naujokas vėl neliko nuošalyje. Puolime žaidęs J. N’Kololo pelnė antrą dvikovos su Kėdainių „Nevėžiu“ įvartį bei uždirbo baudinį, po kurio pasižymėjo R. Habranas, be to, legionierius atliko perdavimus 92 proc. taiklumu.

Michael Thuique („Kauno Žalgiris“): Brazilas trečią kartą šiemet pražudė Alytaus DFK „Dainava“ ekipą – vėl tapo pergalingo įvarčio autoriumi. „Kauno Žalgirio“ puolėjas iš viso atliko net 6 smūgius į vartus ir savo pasirodymą įprasmino 229 „InStat“ naudingumo balais.