2020 liepos 28

Žalgiriečiai pasiekė dar vieną pergalę Panevėžyje

„Žalgirio“ futbolininkai 12 – tojo A lygos turo rungtynėse rezultatu 2:1 (0:0) šventė pergalę Panevėžyje. Žalgiriečiams įvarčius pelnė Hugo Videmontas ir Liviu Antalis. Komandos strategas Aliaksejus Baga po rungtynių sakė, kad pasiekta sunki pergalė.

„Puikios rungtynės ir puiki pergalė. Tokiose rungtynėse mūsų futbolininkai dar kartą įrodė, kad turi charakterį ir kad yra aukštos klasės žaidėjai”, – sako A. Baga.

10-ąją mačo minutę šeimininkai surengė pavojingą ataką, bet po Ernesto Veliulio perdavimo Sebastianas Vasquezas iš dėkingos situacijos nesugebėjo atlikti tinkamo smūgio. Po penkių minučių jau vilniečiai turėjo puikią galimybę pasižymėti, bet ja nepasinaudojo, o po pirmojo kėlinio švieslentėje degė skaičiai 0:0.

Po pertraukos „Žalgirio“ futbolininkams pavyko pasižymėti du kartus aštuonių minučių intervale. 59-ąją mačo minutę Hugo Videmontas baudos aikštelėje gražiai suklaidino varžovą ir nepriekaištingai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą ir išvedė svečių ekipą į priekį. Praleidę kiek netikėtą įvartį „Panevėžio“ futbolininkai kurį laiką buvo priversti atsitraukti prie savo vartų, o vilniečiai greitai dar labiau padidino savo persvarą. Liviu Antalis iššoko vienas prieš vartininką Rafaelį Broetto ir užtikrintai jį nuginklavo.

80-ąją susitikimo minutę „Panevėžio“ komandai pavyko sušvelninti rezultatą iki minimumo. Po keitimo aikštėje pasirodęs Kotaro Amemiya baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į svečių ekipos vartus.