2020 rugpjūčio 21

A. Kaludžerovičius: „Trūksta nugalėtojų mentaliteto”


Vilniaus derbyje brangius taškus praradusio FK „Žalgirio“ puolėjas Andrija Kaludžerovičius nepaisant dviejų pelnytų įvarčių rezultatą įvertino kaip labai blogą, o komandos treneris Aliaksejus Baga kalbėjo apie raudonos kortelės įtaką dvikovos eigai.

„Žalgiris“ du kartus pirmavo po A. Kaludžerovičiaus įvarčių kėlinių pradžiose, bet kėliniams baigiantis leido „Riteriams“ išlyginti rezultatą – 2:2.

„Nepaisant mano įvarčių, po rungtynių jausmas – labai blogas, nes sužaidėme lygiosiomis.  Prieš rungtynes kalbėjome, kad turime penkis finalus, ir čia buvo vienas iš jų. Nesugebėjome laimėti šiandien. Lygiosios – labai blogas rezultatas, – atviravo A. Kaludžerovičius – Turime pakeisti nusiteikimą. Reikia nugalėtojų mentaliteto. Deja, jo kol kas neturime. Turime siekti to.”

„Sunkios rungtynės, pirmavome 2:1, buvo progų, – kalbėjo A. Baga – Taip jau būna. Savo progų neįmušėme, praleidome gerai išpildytą varžovų ataką, gavom baudinį į savo vartus. Todėl toks ir rezultatas.“

Pirmojo kėlinio viduryje po konflikto teisėjas pašalino „Riterių“ žaidėją Donatą Kazlauską ir „Žalgirio“ gynėją Donovaną Slijngardą. Vieno iš lyderių ir labiausiai patyrusių žaidėjų praradimas, anot žalgiriečių, atsiliepė skaudžiai.

„Nors pašalinti žaidėjai abejose komandose, bet vaidmenį šiose rungtynėse tai atliko. Reikėjo persidėlioti. Mums trūko sudėties gylio. Buvo sudėtinga persiorientuoti ir pagal pozicijas, ir pagal žaidimo struktūrą“, – sakė A. Baga.

„Pirmajame kėlinyje jautėsi tarsi turėjome vienu žaidėju mažiau – kad žaidėme ne 10 prieš 10, o 10 prieš 11. Tai jautėsi ne tik man, bet ir kitiems žaidėjams per pertrauką, – vertino A. Kaludžerovičius. – Antrąjį kėlinį pradėjome daug geriau, tačiau vėliau užsidirbome baudinį, praleidome įvartį ir neturėjome gerų šansų pasiekti pergalę.”

A. Bagos nuomone, komandai atsiliepė ir keli praradimai. Dėl geltonų kortelių negalėjo žaisti Saulius Mikoliūnas, Francis Kyeremeh nebuvo registruotas dėl legionierių limito, o Liviu Antalis buvo nepasiruošęs žaisti.

„Mums šiandien trūko ir atsarginių žaidėjų. Buvo sunku pastiprinti žaidimą. Tai apsunkino situaciją. Pritrūko šviežumo atsargoje.  L. Antalis buvo rungtynių protokole, bet jis susižeidė per paskutines rungtynes Marijampolėje ir medikai jam nerekomendavo žaisti. Turėjome jaunų žaidėjų, bet į tokias rungtynes jiems įeiti sunku“, – tikino treneris.

„Žalgiriui“ taškas leido sumažinti atsilikimą nuo lyderės „Sūduvos“ iki dviejų taškų, tačiau Marijampolės ekipa turi rungtynes atsargoje ir gali padidinti pranašumą.

Tai buvo paskutinės rungtynės prieš A lygos pertrauką, skirtą klubų dalyvavimui Europos turnyruose ir rinktinių rungtynėms.

„Žalgiris“ rugpjūčio 27 d. žais UEFA Europos lygoje prieš „Paide“ komandą iš Estijos, rugsėjo 12 d. taurės ketvirtfinalyje susitiks su „Kauno Žalgiriu“. Kitos A lygos rungtynės vyks rugsėjo 27 d. namuose su „Panevėžio“ ekipa.

Video