2021 sausio 15

A. Kaludžerovičius lieka Serbijoje


Vilniaus „Žalgirio“ ir Andrijos Kaludžerovičiaus keliai prieš 2021 metų sezoną išsiskyrė. Legionierius iš Serbijos dėl asmeninių aplinkybių artimiausiu metu į Lietuvą negrįš.

Klubas turėjo galimybę pratęsti bendradarbiavimą su puolėju, tačiau jo šeimą ištiko nelaimė ir futbolininkas penktadienį informavo apie apsisprendimą likti gimtinėje.

„Tikiuosi, kad tai ne „viso gero“, o „iki pasimatymo“. Norėčiau čia vėl sugrįžti, jei tokia galimybė pasitaikytų ateityje. Gaila, kad negalėsiu vėl būti su komandos draugais ir ginti čempionų titulo, vėl parungtyniauti Čempionų lygoje. „Žalgirio“ aistruoliams siunčiu geriausius linkėjimus“, – sakė A. Kaludžerovičius.

Serbas į „Žalgirį“ atvyko praėjusių metų vasarą ir 4 įvarčiais per 9 rungtynes prisidėjo prie komandos triumfo A lygoje, taip pat pasižymėjo UEFA Europos lygos ir LFF taurės varžybose. Vilniaus klube jis žaidė ir 2016 metais, tuomet tapo rezultatyviausiu A lygos žaidėju.

FK „Žalgiris“ dėkoja A. Kaludžerovičiui už ryškų indėlį į iškovotus trofėjus, linki didžiausios sėkmės ir stiprybės sunkiu gyvenimo laikotarpiu.