2020 birželio 20

A. Baga: „Tikiuosi, kad žaisime stipriausios sudėties“


Šeštadienį Marijampolėje įvyks centrinės antrojo A lygos rato rungtynės, kuriose susikaus „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ futbolininkai. Vilniečių komandos strategas Aliaksejus Baga prieš rungtynės sako, kad Marijampolėje aikštėje turėtų pasirodyti stipriausi komandos žaidėjai.

„Rungtynėms esame puikiai pasiruošę, ypač džiugu, kad paskutinėse dvejose rungtynėse pavyko iškovoti svarbias pergales. Paskutines kelias savaites turėjome daug traumuotų futbolininkų, bet jie jau grįžta į aikštę, ir labai tikiuosi, kad rungtynėse su „Sūduva“ galėsime žaisti visu pajėgumu“, – sako A. Baga.

Trečiajame ture marijampoliečiai išvykoje rezultatu 3:1 nugalėjo „Riterių“ komandą, o vilniečiai Gargžduose rezultatu 1:0 palaužė „Bangos“ futbolininkus.

„Žalgirio“ treneris sako, kad „Sūduvos“ komandoje yra daug patyrusių ir gerai susižaidusių futbolininkų: „Jau ne pirmi metai Marijampolės komandoje išsiskiria tie patys žaidėjai. „Sūduva“ turi labai gerą puolėjų porą, nepriekaištingai pasirengiama standartinėms situacijoms, komandoje žaidžia labai patyrę gynėjai. Tai puikiai subalansuota komanda“, – teigia A. Baga.

„Kova bus tikrai sunki, nes žaisime ant natūralios vejos, prie to reikės prisitaikyti. Be to, rungtynes stebės daug „Sūduvos“ fanų. Kita vertus, tai bus nuostabus reginys futbolo gerbėjams, nes tiek mes, tiek ir mūsų fanai po karantino pertraukos yra išsiilgę tikrų emocijų ir kovos aikštėje“, – sako A. Baga.

Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkų rungtynes tiesiogiai transliuos „Delfi.TV“.