2020 liepos 17

A.Baga: „Naujasis „Panevėžio” treneris įnešė daug naujovių”


Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai sekmadienį Panevėžyje susitiks su „Panevėžio“ futbolo komanda. Pirmajame A lygos rate vilniečiai svečius iš Aukštaitijos namie sutriuškino rezultatu 4:0 (2:0). Tąkart rungtynėse pasižymėjo Richlordas Enninas, Davidas Ngogas, Liviu Antalis ir Mantas Kuklys.

Vilniečių komandos strategas Aliaksejus Baga prieš rungtynes sako, kad „Panevėžio“ futbolininkai po trenerių pasikeitimo yra ant bangos ir „Žalgirio“ laukia sunki dvikova.

„Žaidžiant namuose, „Panevėžio“ futbolininkai žaidžia labai aktyviai, sukuria daug pavojingų progų prie vartų, ką rodo ir jų paskutinės rungtynes su „Riteriais“, kurias jie laimėjo 2:0. Tos rungtynės parodė, kad panevėžiečiai yra nusiteikę rimtai, todėl mes privalome labai atsakingai ruoštis šioms rungtynėms, kadangi naujas treneris ateina su naujomis idėjomis ir taktinėmis schemomis“, – teigia A. Baga.

„Žalgirio“ treneris išskiria ir „Panevėžio“ komandos veteranus, kurie, anot A. Bagos, visada gali pateikti didelių siurprizų bet kuriai komandai: „Panevėžio“ ekipoje gausu gerų žaidėjų. Kiekvienoje linijoje žaidžia patyrę futbolininkai. Kažką iš jų išskirti būtų sunku, bet komandoje yra ne vienas patyręs žaidėjas, kurie gali pateikti daug siurprizų. Jie yra techniški ir patyrę futbolininkai“.

„Panevėžio“ futbolininkai ilgą laiką kapanojosi A lygos dugne, bet, įvykus pokyčiams trenerio poste ir naujuoju komandos strategu paskyrus buvusį „Žalgirio“ trenerį Joao Martinsą, panevėžiečių žaidimas pradėjo gerėti. Panevėžiečiai 9-ojo turo rungtynėse 2:1 (1:0) namie palaužė į paskutinę vietą nukritusius Vilniaus „Riterius“.

Per visą istoriją „Panevėžio“ futbolininkams nėra pavykę rimčiau pasipriešinti žalgiriečiams – nuo 2019 metų abi komandos susitiko šešis kartus ir visus kartus pergales šventė vilniečiai.

„Žalgirio“ futbolininkai po triuškinančios pergalės prieš Marijampolės „Sūduvos“ komandą A lygos komandų rikiuotėje žengia antri, „Panevėžio“ futbolininkai – penkti.