2020 liepos 31

A.Baga: „Sekmadienį sieksime revanšo“


Sekmadienį Vilniuje „Žalgirio“ futbolininkai namie priims „Kauno Žalgirio“ komandą. Paskutinį kartą komandos susitiko birželio 24 dieną taip pat Vilniuje, ir po itin permainingos ir nuožmios kovos rezultatu 3:2 (2:0) pergalę pasiekė Kauno komanda.

2019-ųjų metų sezone Vilniaus „Žalgirio“ ir „Kauno Žalgirio“ komandos iš viso susitiko penkis kartus ir visus kartus pergalę šventė vilniečiai. Šiais metais Vilniaus ir Kauno ekipos tarpusavyje žaidė du kartus ir pasidalijo po pergalę.

Vilniečių strategas Aliaksejus Baga prieš rungtynes sako, kad „Žalgiris“ Vilniuje sieks tik pergalės ir revanšo.

„Ruošiamės labai atsakingai. Pasirengti dvikovai su kauniečiais turime tris dienas. Visi supranta, kad jie yra stipri komanda ir mūsų laukia fiziškai sunkios rungtynės. Bet visi žaidėjai yra gerai nusiteikę ir treniruotėse atiduoda visas jėgas. Žinoma, kad sieksime tik vieno – atsirevanšuoti kauniečiams“, – sako A. Baga.

Paskutiniame ture Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai rezultatu 2:1 Panevėžyje palaužė vietos „Panevėžio“ komandą, o kauniečiai namie rezultatu 2:3 turėjo pripažinti Gargždų „Bangos“ komandos pranašumą.

 

Video