2020 lapkričio 12

M. Kuklys: „Turime susigrąžinti čempionų titulą“


Jei Vilniaus „Žalgiriui“ pavyktų paskutinėse A lygos rungtynėse nugalėti Marijampolės „Sūduvą“, saugo Manto Kuklio auksinių medalių kolekcija papilnėtų iki penkių.

M. Kuklys – vienintelis žalgirietis, kuris po klubo atsikūrimo žaidė visose keturiose čempioniškose komandose. Su „Žalgiriu“ A lygos čempionų taurę jis kėlė 2013, 2014, 2015 ir 2016 metais.

Pasak futbolininko, pirmieji su komanda iškovoti trofėjai įsiminė labiausiai – tiek taurės trofėjus, tiek A lygos nugalėtojų titulas. Jie pasižymėjo ir išskirtine drama: „Žalgiris“ taurės finalą laimėjo po baudinių serijos, o lygoje kitąmet prireikė  pagalbos iš Gargždų „Bangos“, kuri atėmė taškus iš Klaipėdos „Atlanto“.

„Pirmasis atgimusios komandos titulas buvo 2012 metais, laimėjome taurę. Emocijos buvo nerealios. 2013 metų sezone buvo keistas finišas.  Nors ir pralaimėjome paskutines rungtynes, bet kitame susiklosčius stadione teigiamam rezultatui tapome čempionais, – prisiminė M. Kuklys. – Pirmą kartą laimėti ir tapti Lietuvos čempionu buvo tikrai nuostabu. Emocijos buvo pačios geriausios iki šių dienų. Kiti čempionų titulai irgi svarbūs, bet pirmas yra pirmas. Nėra ko lyginti.“

„Žalgirio“ čempioniška serija nutrūko 2017 metais. Kaip ir dabar, Vilniaus ekipa atsilikinėjo vienu tašku ir privalėjo paskutinėse rungtynėse įveikti „Sūduvą“. Tačiau tuomet rungtynės vyko Marijampolėje, o dabar vyks Vilniuje.

Tose rungtynėse dalyvavęs M. Kuklys vylėsi, jog savame stadione nors ir be žiūrovų, sėkmė pakryps jo komandos naudai.

„Tada buvo tokia pat situacija turnyro lentelėje, bet tada važiavome žaisti pas juos. Šį kartą žaisime mūsų aikštėje. Esame maksimaliai nusiteikę susigrąžinti čempionų titulą. Tai labai svarbu ir mums, žaidėjams, ir aistruoliams, ir visai Vilniaus bendruomenei“, – kalbėjo saugas.

Lemiamos A lygos rungtynės suplanuotos lapkričio 14 d., šeštadienį, nuo 15 val.

Rungtynės dėl karantino sąlygų vyks be žiūrovų. Dvikovą bus galima tiesiogiai stebėti per DELFI TV arba internetu.

Video