2020 balandžio 15

„Žalgirio” padėka medikams – nemokamas įėjimas į rungtynes


Futbolo klubas „Žalgiris”, atsidėkodamas medikams už jų darbą Covid-19 pandemijos akivaizdoje, į stadionus sugrįžus futbolui medikams dovanos nemokamą apsilankymą visose 2020 m. A lygos namų rungtynėse.

„Norime atsidėkoti visai Lietuvos medikų bendruomenei, kuri šiuo metu stovi priešakinėse kovos su Covid-19 gretose ir negailėdama jėgų dirba tam, kad mes visi galėtume jaustis saugūs. Šis jų pasiaukojimas yra labai svarbus ir mes visi tai labai vertiname. Pasibaigus koronaviruso krizei lauksime jų stadione ir sieksime padovanoti teigiamų emocijų”, – sako „Žalgirio” direktorė Vilma Venslovaitienė.

Daugkartiniai Lietuvos čempionai 2020 m. futbolo sezoną pradėjo iškovodami LFF Supertaurę ir 4:0 pirmajame A lygos ture sutriuškindami „Panevėžį”. Planuojama, kad Lietuvos futbolo čempionatas prasitęs po trijų savaičių nuo visuotinio karantino Lietuvoje pabaigos.

Visiems šalies medikams, pateikus darbo pažymėjimą, Vilniaus „Žalgiris” dovanos nemokamą įėjimą į visas A lygos namų rungtynes šiais metais.