2020 spalio 30

19 turo rinktinėje – „Žalgirio“ dominavimas


Lietuvos futbolo A lygos 19-ojo turo rinktinėje dominuoja Vilniaus „Žalgirio“  futbolininkai.

Edvinas Gertmonas (Vilniaus „Žalgiris“): Antras šiame sezone sostinės klubo vartininkas vėl sužaidė geras rungtynes ir ketvirtą sykį iš penkių nepraleido įvarčio. E. Gertmonas akistatoje su Gargždų „Banga“ surinko 238 „InStat“ naudingumo balus, o tai yra geriausias rezultatas 19-ajame ture. Be to, tik žalgirietis per pastarąjį mačą išlaikė vartus „sausus“.

Egidijus Vaitkūnas („Kauno Žalgiris“): Rungtynės Marijampolėje kauniečiams jau nieko nelėmė, tačiau Roko Garasto kariauna pakeltos kovingumo kartelės nenuleido. E. Vaitkūnas kontratakos metu uždirbo komandai baudinį, kuris virto svarbiu įvarčiu, bei laimėjo 70 proc. dvikovų (7/10).

Ivanas Tatomirovičius (Vilniaus „Žalgiris“): Patyręs vidurio gynėjas iš Serbijos dar kartą įrodė, kad standartinių padėčių metu kelia varžovams labai daug problemų. I. Tatomirovičius laimėjo dvikovą prieš varžovą ir pelnė įvartį po pakelto kampinio bei dominavo dvikovose (11/13, 85 proc.). 290 „InStat“ naudingumo balų – antras rezultatas 19-ajame ture.

Rimvydas Sadauskas („Kauno Žalgiris“): Diskvalifikuotą Rudinilsoną Silvą pakeitęs vidurio gynėjas Marijampolėje darbavosi nepriekaištingai. R. Sadauskas nuslopino daug varžovų išpuolių bei iš viso laimėjo net 14 dvikovų (14/19, 74 proc.). 251 „InStat“ naudingumo balą surinkęs lietuvis buvo solidus ir oro dvikovose (6/9, 67 proc.).

Jurijus Bušmanas („Kauno Žalgiris“): Vienas iš geriausių kairiųjų krašto gynėjų visoje lygoje 19-ajame ture pelnė ketvirtą įvartį. Tai – antras kartas, kai J. Bušmanas nuskriaudžia Marijampolės „Sūduvą“ smūgiu nuo 11 metrų atžymos. Ukrainietis perėmė net 16 kamuolių ir tai yra akivaizdžiai geriausias rezultatas pastarajame ture.

Ignas Kružikas („Panevėžys“): Dešiniojo krašto saugo pozicijoje vis ryškiau A lygoje rungtyniaujantis 21-erių futbolininkas pelnė itin gražų įvartį į Vilniaus „Riterių“ vartus – meistriškai išpildė baudos smūgį. 256 „InStat“ naudingumo balai – vienas geriausių I. Kružiko pasirodymų šiame debiutiniame sezone.

Nicolas Gorobsovas (Marijampolės „Sūduva“): Marijampolės klubas nesužaidė savo geriausių rungtynių ir daug progų prie „Kauno Žalgirio“ vartų nesukūrė. Pirmojo kėlinio pabaigoje komandą išgelbėjo N. Gorobsovas, preciziškai išpildęs standartinę situaciją. Saugas sėkmingai skirstė perdavimus (60/68, 88 proc.), o 270 „InStat“ naudingumo balų yra trečias rezultatas 19-ajame ture.

Modestas Vorobjovas (Vilniaus „Žalgiris“): Aikštės viduryje su savo funkcijomis sėkmingai susitvarkė ir Lietuvos rinktinės atstovas. M. Vorobjovo sąskaitoje – 61 proc. laimėtų dvikovų (14/23), visi 6 sėkmingi driblingai bei 260 „InStat“ naudingumo balų.

Hugo Videmontas (Vilniaus „Žalgiris“): Dar vienas puikus šio sezono rezultatyviausio sostinės klubo žaidėjo pasirodymas A lygoje. Prancūzas Gargžduose pelnė įvartį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir galėjo įsirašyti trečiąjį, kai tobulai išpildė techniškai labai sudėtingą „raboną“ – tada komandos draugas galva nukreipė kamuolį virš vartų. Su 300 „InStat“ naudingumo balų saugas neturėjo sau lygių.

Andrija Kaludžerovičius (Vilniaus „Žalgiris“): Vienas iš prastesnių turų visiems čempionato puolėjams, visgi, serbas akistatoje su „Banga“ atliko rezultatyvų perdavimą, kuris jam buvo pirmasis šiemet A lygoje. „InStat“ naudingumo rodiklis siekė 210 balų – solidžiausią pasiekimą tarp puolėjų.

Liviu Antalis (Vilniaus „Žalgiris“): Rumunas sezono finiše rungtyniauja solidžiai ir lepina sirgalius puikiais tolimais smūgiais – vieną iš jų L. Antalis atliko ir Gargžduose. Ketvirtą sezoną sostinės klube užbaigsiantis futbolininkas iš viso A lygoje yra pelnęs 48 įvarčius ir rezultatyviausių visų laikų Lietuvos čempionato legionierių sąraše atsilieka tik nuo Rafaelio Ledesmos.