2021 birželio 25

17 turo rinktinėje – keturi žalgiriečiai


Praėjusios savaitės A lygos rinktinėje atsidūrė keturi rungtynėse su „Džiugu“ sėkmingai pasirodę „Žalgirio“ žaidėjai.

Armantas Vitkauskas (Vilniaus „Riteriai“): Pagrindiniu sostinės klubo vartų sargu vėl tapęs patyręs marijampolietis žaidžia geriausią atkarpą šiame sezone. A. Vitkauskas apsigynė nuo kelių labai pavojingų Gargždų „Bangos“ futbolininkų smūgių bei sėkmingai sužaidė dvikovoje su „Panevėžiu“.

Valdemaras Borovskis (Vilniaus „Riteriai“): 36-erių krašto gynėjas praėjusią savaitę taip pat žaidė puikiai. V. Borovskis išvedė savo komandą į priekį susidūrime su „Banga“, o mače Aukštaitijos sostinėje pasižymėjo rezultatyviu perdavimu. „Riterių“ veteranas žaidė visuose 17 šio sezono mačų.

Olaide Badmusas (Vilniaus „Riteriai“): Prie nutrauktos „Riterių“ nelaimėtų dvikovų serijos svariai prisidėjo ir legionierius iš Nigerijos. O. Badmusas buvo arti įvarčio pirmame mače, savo ruožtu, savaitgalio dvikovoje O. Badmusas laimėjo 63 proc. dvikovų gynyboje (10/16) bei buvo nepriekaištingas „antrame aukšte“ – 4/4.

Nemanja Ljubisavljevič (Vilniaus „Žalgiris“): Dar vienas itin užtikrintas serbo mačas. Dvikovoje su Telšių „Džiugu“ N. Ljubisavljevičius atliko tik vieną netaiklų perdavimą (34/35, 97 proc.), surinko 244 „InStat“ naudingumo balus bei buvo arti įvarčio pirmame kėlinyje.

Joel Bopesu (Vilniaus „Žalgiris“): Praėjusios savaitės rungtynėse krašto gynėjas išsiskyrė 273 „InStat“ naudingumo balais ir tai buvo vienas geriausių rezultatų. J. Bopesu 5 kartus sėkmingai išmušė kamuolį iš oponentų kojų ir perėmė 7 kamuolius.

Francis Kyeremeh (Vilniaus „Žalgiris“): Puikią sportinę formą demonstruojantis futbolininkas iš Ganos džiaugėsi trečiu tiksliu smūgiu per pastarąsias ketverias rungtynes. Aktyviai žaidęs F. Kyeremeh pelnė įvartį Telšiuose ir atliko dar du smūgius į vartų plotą.

Ogenyi Onazi (Vilniaus „Žalgiris“): Dar vieno čempionato lyderių laimėjimo kontekste nuošalyje neliko ir O. Onazi. Žalgirietis antruoju savo šio sezono įvarčiu pradėjo „Džiugo“ triuškinimą bei surinko 257 „InStat“ naudingumo balus.

Angelis Lezama (Vilniaus „Riteriai“): Futbolininkas iš Venesuelos rungtynėse su „Banga“ išsiskyrė dubliu, sužaisdamas efektyviausią mačą šiame sezone ir prisidėdamas prie komandos pergalės. Rungtynės Panevėžyje buvo kiek blankesnės, tačiau ir tada pirmame kėlinyje A. Lezama kėlė oponentams daug rūpesčių.

Simonas Urbys (Gargždų „Banga“): Pirmame praėjusios savaitės mače gargždiškio sukurtais šansais vėl nepasinaudojo komandos draugai, o susitikime Kėdainiuose S. Urbys atliko 6 sėkmingus driblingus, laimėjo net 12 dvikovų puolime (12/18, 67 proc.) ir įmušė svarbų įvartį, kuris padėjo nutraukti pralaimėjimų seriją.

Michaelas Thuique’as („Kauno Žalgiris“): 28-erių brazilas antrame susidūrime iš eilės vaidino labai svarbią rolę savo ekipoje. M. Thuique’as po pakelto kampinio taikliu smūgiu atstatė pusiausvyrą, o antrame kėlinyje preciziškai asistavo įvartį pelniusiam Linui Pilibaičiui.

Nauris Petkevičius (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Pirmenybių debiutantų atakų lyderis sužaidė savo geriausią mačą „Optibet A lygoje“. N. Petkevičiaus dublis padėjo „Hegelmann Litauen“ ekipai išplėšti lygiąsias derbyje bei pratęsti nepralaimėtų akistatų seriją.