Tvarka stadione ekstremalios situacijos metu

Pagrindiniai reikalavimai ir rekomendacijos pagal Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro sprendimą Dėl renginių organizavimo būtinų sąlygų
(nuo 2022-01-17)

Į rungtynes patenka tik bilietus iš anksto internetu įsigiję žiūrovai, bilietų prekyba prie stadiono nevykdoma.

Jei bilietais neprekiaujama ir/ar įėjimas nemokamas, žiūrovai privalo iš anksto užsiregistruoti internetu.

  • Asmenims nuo 16 metų privaloma turėti galiojantį Galimybių pasą (arba atitinkamą vakcinacijos/persirgimo dokumentą, pagal tuo metu galiojančias tvarkas).
  • Vyresniems nei 6 metų asmenims renginio uždarose erdvėse metu privaloma dėvėti respiratorius FFP2 arba FFP3. Atvirose erdvėse rekomenduojama dėvėti medicinines kaukes arba respiratorius kuomet nėra galimybės išlaikyti bent 2 metrų atstumo.
  • Gretimas sėdimas vietas esant galimybei, rekomenduojama užimti asmenims iš tos pačios šeimos, namų ūkio ar kartu į renginį atėjusiems asmenims.
  • Rekomenduojama išlaikyti 2 metrų atstumą eilėse prie įėjimo į stadioną ar kitose stadiono vietose.
  • Nevykti į rungtynes jei pasireiškia viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.). Jei tokie požymiai pasireiškia būnant stadione, nedelsiant palikti varžybų vietą.
  • Laikytis tinkamos rankų higienos ir dezinfekcijos (plauti rankas šiltu tekančiu vandeniu ir skystu muilu ar dezinfekuoti jas specialiomis rankų dezinfekcinėmis priemonėmis, tai daryti kuo dažniau; vengti kontakto su kitų žmonių liečiamais daiktais)
  • Laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo (kosint ir čiaudint užsidengti burną ar nosį, kosėti ar čiaudėti į nosinę ar į drabužius, kurie nekontaktuos su atvira ranka, nekosėti ir nečiaudėti arti kitų žmonių).